Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért hisz ilyen kevés ember...

Miért hisz ilyen kevés ember az UFO-kban?

Figyelt kérdés
Én nem értem, miért lenne kamu? Szerintem igen is léteznek, és hiszek azoknak akik láttak, egyáltalán nem baromság. Főleg azért mert én is láttam.
2014. júl. 21. 19:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
40%
Ez azért van, mert a média már annyira lebutította a legtöbb embert, hogy semmit nem hisz el ami nincs benne a fél7-es hírekbe . Emellett sok olyan van aki hisz benne, de nem meri nyilvánosan vállalni, mert a sok buta ősember azonnal kigúnyolná . Ilyen birka az ember, ha holnaptól mindenki rózsaszín tangába járna dolgozni 99%-a felvenné, vagy ha a média azt mondja ne mossál fogat csak rágózzál, akkor a többség rágózni fog . Aki nem tud beilleszkedni a társadalmi normába, azt elmebetegnek nyilvánítják és kigúnyolják, mint most délután az indigó gyerekeket .
2014. júl. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
52%

Majdnem egyet értek Annácskával, csak az indigó baromságot én sem hiszem el és belemagyarázás.


Én is láttam már csészealjat, fényes nappal. Úgyhogy valami alapja csak van az egész témának. Pár ismerősöm is látott már és egyik sem ismeri egymást, nem kaptak érte pénzt, nem lettek híresek, szóval nem hazudtak.


Egyébként tényleg a média és a folyamatos lejáratás az oka.


Az "ufótörténelemnek" végig lehet nézni a változásait ami a következő:

Emberek bátran felvállalják amit láttak névvel és arccal---> a kormány komolyan veszi és vizsgálja a kérdést ---> aktákat titkosít, majd lejáratja a témát, hogy nincs itt semmi érdekes ( nahát akkor minek a titkolózás...)--> látva a reakciót, a média ferdít és nevetségessé teszik a témát--> az emberek már érdekes módon nem mernek beszámolni a látottakról csak arc vagy név nélkül--> most tartunk ott, amit lehet látni a sok bulvár shit hírt és nevetségessé tételt.



De azért azt nem merném megkockáztatni, hogy kevesen hisznek ebben. Szerintem többen, mint jó pár évtizede. Többen hisznek, de kevesen merik ezt teljes mellszélességgel felvállalni.


George Adamski

2014. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
43%
UFO-k vannak, sok "azonosítatlan repülő tárgyat" látnak az emberek, egyesek pedig rögtön azt hiszik, hogy egy földönkívüli faj űrhajója volt. Mintha a logikus gondolkozás kiveszne az emberekből, a földön kellene maradni.
2014. júl. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
40%
a zufók kimosták az adjunkat, indigógyerek megmontta
2014. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, hasznosnak tűnnek!
2014. júl. 21. 19:47
 6/28 anonim ***** válasza:
50%

Az UFO-k azonosítatlan repülő tárgyak azok létezésének valószínűsége 100%


Amennyiben az idegenekre érted, akkor az okok a következőek


- Összeesküvés elmélet van hiteles leelenőrizhető bizonyíték nincs.


- A mai világban akárki csinálhat UFO felvételt akár egy arra alkalmas telefonnal is bárki írhat, terjeszthet egy hitelesnek tűnő cikket, blogot.


- Egy hiteles szuper titkos információt az ember nem talál meg egyik percről pláne a guglin.


- Az idegenek "állítólag" több ezer éve rendszeresen a Földre járnak ilyen helyzetben a teljes lebukás 120% Az teljes képtelenség, hogy ennyi éve nem buktak le pláne úgy, hogy az árnyékkormányokkal vannak kapcsolatban a mai világban pedig nagyon nehéz titokban tartani valamit pláne ilyen nagy dolgot 100% , hogy lenne egy-két olyan ember, aki információkat szivárogtatna ki.



- Az idegeneknek nem lehet ilyen fontos ez a nyavalyás haldokló bolygó, ha képesek az űrutazásra biztosan ismernek sokkal érdekesebb bolygókat, mint a Föld idő-pazarlás lenne századokat áldozni a bolygóra mi okuk lenne ide jönni mit tudnánk nekik adni? Ha képesek az űrutazásra sokkal intelligensebbek, mint az ember sokkal többet tudnak nálunk nem tudunk semmivel szolgálni, ami számukra fontos lenne.

2014. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%

Én is láttam csészealjat kétszer is,igaz ennek már vagy 20 éve,de nem izgat különösebben,hogy ki hiszi el és ki nem!

Nem állítom,hogy idegen bolygóról érkezett,mert nem is tartom lényegesnek,hogy honnan jött!Az én kedvenc teóriám inkább az időutazás ami cseppet sem elképzelhetetlenebb,mint a csillagközi utazgatás!:)

2014. júl. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
48%
6# Köszönjük közhely kapitány, millió olyan dolgot soroltál fel amit már ezerszer átrágtunk és kiveséztünk :-) Olyan vagy mint Zombori Sanyi a Sport TV-be : "a meccsen valószínűleg hazai győzelem születik, de nagyon valószínű a véndég győzelem is, de igazából nem csodálkoznék a döntetlenen sem" :-D
2014. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%

Annyira gusztustalanok vagytok, amikor az értelmes választ lepontozzátok, de a tonnányi ökörséget és szemétkedést pedig fel.

Bár azt hiszem ilyenkor magatokat minősítitek viselkedésileg, nem pedig minket :)


" egyesek pedig rögtön azt hiszik, hogy egy földönkívüli faj űrhajója volt"

Ezt a hülye általánosítást nem tudom honnan szedted.

Ha már mindent kizártunk, utána jöhet az E.T. mint lehetőség. Olyat ami csészealj alakú és eltűnik hirtelen, nyilván nem fogom rámondani, hogy lufi volt.


"leelenőrizhető bizonyíték nincs. "

De igen van, rengeteg van, kivéve olyan, hogy neked E.T önként és dalolva nem feküdt be a boncasztalra vagy nem mutatta be neked a TAJ kártyáját külön kérvényként.


"Az teljes képtelenség, hogy ennyi éve nem buktak le"

Te milyen lebukásról beszélsz? Több ezer ember látta már őket.


A többire inkább nem is írok semmit, mert felesleges :D


ui.Ja és vicc, hogy mikor nem írom ki a nevem, akkor 80-100%-ra pontoztok :D


George Adamski

2014. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
57%
Annácska és Adamski: én mindig fel szoktalak benneteket pontozni! :-) Most is leírtátok helyettem azt, amit én is szerettem volna.
2014. júl. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!