Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Pataky Attilát idén márciusban...

Pataky Attilát idén márciusban megint elrabolták az UFO-k, most már hisztek neki?

Figyelt kérdés

Pataki Attila legújabb idegenes kalandját Joshi Barathnak mesélte el, így számolt be neki az élményeiről :

"Egy jó hónappal ezelőtt találkozhattam egy Plejádok-belivel. Megkaptam ezt a kegyelmet, örültem neki, de az életem ettől még megy tovább. Amennyit elmondhatok erről, az annyi, hogy valaki által találkozhattunk. Nagyon jól érzékelhető volt, amikor először egymás szemébe néztünk. A szeme abszolút különvált a testtől, ami egy égő, érdekes, csuda forma volt, azon keresztül küldte át a gondolatokat. A teste egy felvett alak volt, amit éppen kitalált hozzá. Az első benyomásom az volt, hogy a szeme megütött, csapódott valahol a tarkómon hátul, a koponyámon belül. Megijedtem tőle egy pillanatra, a következő pillanatban pedig – hogy érzékeljem, ez valóban megtörténik – egy „földi-szerű" mosolyt kaptam"

[link]

Pataky Attila a magyar UFO kongresszuson is felszólalt és beszámolt tapasztalatairól . Talán ideje lenne komolyan venni ?

[link]


2014. júl. 22. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

"Joshi Barathnak mesélte el"

vö.

"Talán ideje lenne komolyan venni ?"


*sírvaröhög*

2014. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez valami delirium tremens-es halucináció a részéről
2014. júl. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy bérlete van...
2014. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gond hogy elrabolják hanem hogy vissza is hozzák.
2014. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Pataki Attila = 404
2014. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Legalább ne hozzák vissza.
2014. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Fröschl Henike... Hmm... Nahát csak nem egy Prödl Annácska alteregó parodizáció?! Ohhh... Micsoda zseniális ötlet! Nekem nem jutott volna ilyen jó az eszembe... (Vagyis dehogynem, még jobbat is kitaláltam volna)

Volt már ilyen az oldalon többször is. Adott egy személ yakit nem kedvelsz majd pedig létrehozol egy az ő nevéhez nagyon hasonló karakterisztikájú névvel ellátott felhasználói fiókot és ezután hülye kérdéseket teszel fel melyek témája hasonló ahhoz melyet kiszemelt "áldozatod" is szokott. Milyen egyszerű ez!

Legutóbb Mesteremmel is eljátszották ezt, bár ott más volt a helyzet.


Most gondolkodhatsz, hogy miként is jöttem rá erre? Hogy bukhattál le ilyen gyorsan? (De ha nem gondolsz az se gond)

Nos ez azért történt valamivel... Vagy valakivel akit soha de soha nem csaphatsz be... Kettőt találhatsz ki az ;)


Amúgy pedig a kérdésre: Sose higgy a búlvárnak és Pataky Attilának


Üdv, D.W.

2014. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

*személy

*azért történt mert nem számoltál valamivel...

2014. júl. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Henike, ez hanyadik regisztrációd? Melyik is volt az első? Veronka, Annumaki, Orsics Mariska, Annácska, most Henike.


Nem, nem hiszek. De miért trollkodsz évek óta? Kíváncsiak vagyunk rád? Nem. Pataky Attilára sem.

2014. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

mivel már az emberek ingyen letölthetik a zenéket az internetről, pluszba az edda ideje egyre jobban lejár(t)

így más dolgokkal is muszáj a centrumban maradnia, mert dolgozni nem akar de a pénz meg mindenkinek kell :S

2014. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!