Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hipnózissal kideríthetem,...

Hipnózissal kideríthetem, hogy valóban elraboltak e az idegenek?

Figyelt kérdés
Rövid előzményben fogom ismertetni miért kérdezem mert úgyis csak a trollkodás lesz ebből is. Úgy érzem elraboltak az idegenek és a legrosszabb, hogy nem is egyszer. Gyerekkoromban kezdődött az egész ezután újult ki nálam az álomparalízis nevű "betegség" ami a mai napig jelen van. Többször lebénulva este az ágyban de volt, hogy reggel is láttam ahogyan bejön valami az ajtón majd magával visz teljesen valóságosnak tűnt a dolog. Az első úgy 12-14 éves korom között volt ennek fültanúja volt édesanyám aki a másik szobában aludt és arra kelt fel, hogy kiabálok nem jött át mert azt hitte rosszat álmodok és jobban megijedek ha bejön az ajtón. Azóta ahogy teltek az évek többször történt velem már hasonló, hogy láttam az "elrablásom". A lényeg ezt hipnózissal kilehet deríteni, illetve hol találok erre szakképzett embert ?

2014. aug. 3. 23:13
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Leírom az első esetet, olyan 8-9 éve volt nyár vége fele. Feküdtem az ágyon nem tudtam mozdulni, nem kaptam levegőt és azt láttam valaki/valami áll a szobában figyeltem egy ideig (nem tudok visszaemlékezni, hogy nézett ki de egy magasabb alak volt) majd közelebb jött rám nézett ekkor semmit nem láttam csak fehér fényt,ezután csak arra emlékszem, hogy fekszem az ágyban és már tudok mozogni levegőt is kapok és semmi/senki nincs már a szobába rajtam kívül.
2014. aug. 4. 12:28
 12/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok újra, #5-ös vagyok megint. Nem hasracsapásból írtam ám ezt a hallucinálgatást, ezt valóban átéli az ember. Nem vagyok az a tipikus Wikipédia-linkelgetős eset, de most idebiggyesztem, hátha neki hisztek :)

[link]

Tételesen említi kifejezetten a földönkívüli elrablás élményét, mint alvási paralízis okozta lidércnyomást. Tudatosan is elő lehet idézni, azt mondják ebben az esetben nem annyira rémisztő, mert készülsz rá és tisztában vagy a jelenség képzeltségével, inkább csak egy horrorfilmként fogod fel.. szerintem próbáld ezt tudatosítani magadban, ha újra előfordulna!

2014. aug. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

"Hogy neked melyik volt azt nem tudom, mert konkrétabban nem írtad le mik történtek és mit láttál.


George Adamski"

A sírból tértél vissza, hogy válaszolj? :)

2014. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Egyszerű hallucinációk.
2014. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

’’Alvási paralíziskor,, nem szoktál furcsa zúgó hangot hallani ?


Én szerintem nincsenek földönkívüliek (hamis istenek),csak démoni megtévesztés.

Kicsit hosszú,de érdemes végignézni és elgondolkodni.

Negyedik típusú megtévesztések -- A földönkívüliek leleplezése

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GGkSu..

2014. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
64%

#15: "Én szerintem nincsenek földönkívüliek (hamis istenek),csak démoni megtévesztés."


Nem túl konstruktív, hogy egy jó nagy baromságot egy még sokkal nagyobb, emeletes obskúrus baromsággal akarsz annulálni.

2014. aug. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
81%
Én már most, innen, látatlanban, hipnózis nélkül is megmondom neked, hogy nem raboltak el az idegenek, ne költsd erre a pénzed..
2014. aug. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
11%

# 16 mért jelent számodra az én hitem,gondolatom problémát?

Ez az én dolgom, hogy te miben hiszel az meg a te dolgod engem nem zavar !

Én nem hiszek a földönkívüliekben,én úgy vélem csak démonok,és a történelem során Hamis Istenként jelentek meg az emberiséget becsapva (annunakik,sumér istenek,egyiptomi istenek).

Az,hogy más bolygón lehet egysejtű, gomba féleség ,azt nem zárom ki.

Én hiszek Istenben_Jézusban,de babiloni,jezsuita,vatikáni hazugságokba( tévtanításokba) nem,és nem járok egyetlen egy gyülekezetbe sem!!!


[link]

[link]

AZ UFO-k, az okkultizmus és Krisztus második eljövetele

https://www.youtube.com/watch?v=EJ8yUiuvjog&list=PLO9xHea61K..


. Jézus mondja: „Láttam a Sátánt, mint villámlást lehullani az égből” Luk. 10,18.

Luciferből a hajnal fiából ördög lett és az angyalokból (egyharmad részéből), akik őt a lázadásban követték, lettek a démonok, akik a Sátán vezetése mellett az emberiséget a hatalmukba hajtják, kínozzák, félrevezetik és megölik. A Sátán valahol a menny és a föld között ütötte fel főhadiszállását. Az írás szerint: „A levegőbeli hatalmasság feje.” Tehát fejedelem, aki a levegőben uralkodik. Ef.2,2. A mi harcunk tehát nemcsak a Sátán ellen, hanem a Sátán és az összes bukott angyal (démon) ellen irányul.

„mert a mi küzdelmünk nem vér és hús (testtel rendelkező személyek) ellen folyik, hanem a mostani sötétségnek fejedelemségei, fennhatóságai és világuralkodói ellen, a gonoszság szellemi lényei ellen, kik az egekben vannak.” (Ef. 6,12) Figyeljük meg, hogy az írás szerint urakkal van harcunk, tehát nem egyes számban beszél. Nemcsak a Sátánnal, hanem a démonokkal is van dolgunk.

Ezek az erők a sötétség urai és valahol a föld légkörében, hatáskörében laknak. Nem a mennyben, ahol az Isten és az igazság angyalai vannak, mert hiszen onnan dobattak ki. Pál megmutatja a fegyvereket Ef. 6,13-18-ban, amelyekkel a gonosz szellemeknek ellene állhatunk, legyőzhetjük őket. Ha nem követjük tanácsát, akkor ki vagyunk szolgáltatva a démoni erőknek és nem okolhatjuk Istent, ha ezek az erők legyőznek bennünket, mert hiszen elég figyelmeztetést kaptunk!

2014. aug. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Persze hogy ki.. :DDD mekkora az isten állatkertje te jó isten ennyi hülyét :D de ezért jó gyakori kérdéseket olvasni :D lehet röhögni
2014. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Mi a nevetséges ebben?
2014. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!