Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen képességei vannak az...

Milyen képességei vannak az ufoknak?

Figyelt kérdés
Légyszi ne válaszoljatok olyanokat hogy ufok nem léteznek mert láttam a valóságban! Ezért légyszi csak olyanok legyenek hogy milyen képességei vannak az ufoknak!

2014. aug. 12. 21:45
1 2 3
 1/27 t_GaRami_a ***** válasza:
58%
Tudnak beültetni análisan adóvevőt, nem vicc, láttam a south parkban.
2014. aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Én elhiszem. Az emberekkel mit tudnak csinálni bénítás kívül?
2014. aug. 12. 23:05
 3/27 t_GaRami_a ***** válasza:
51%
Análba tudják őket nyomni. Amúgy én nyitott vagyok az UFOk létezésére, de képességük biztos nincs.
2014. aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

"Én elhiszem. Az emberekkel mit tudnak csinálni bénítás kívül?"


Erre te is tudod a választ. Mindent, amit egy ember tud tenni egy másik emberrel, plusz még azokat, amiket a fejlett technológiájukkal képesek elérni. De olyan értelemben az ufóknak nincsenek képességeik, inkább csak fejlett technológiájuk. Viszont megnyugtatlak, még egy embert sem öltek meg ufók, így nincs miért félned tőlük. A vizsgálatuk pedig teljesen fájdalommentes, és manapság már nem igen rabolnak el embereket, mert már megvizsgáltak annyit, amiből képesek megismerni a fajtánkat.


"mert láttam a valóságban!"


Erről tudnál esetleg mesélni? Hajót láttál, vagy közvetlenül földönkívülieket? Tisztán láttad őket? Kapcsolatba akartak lépni veled? Ki látta még? Hátha mást is érdekel a dolog.

2014. aug. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
44%

Az UFO azonosítatlan repülő tárgyat jelent. Te nem tárgyakra, hanem élőlényekre gondolsz, azokat pedig földönkívülinek hívják.


Rengeteg elképzelés és elmélet van, mire lehetnek képesek, kik ők. Ajánlom az Ősi idegenek sorozatot (youtube-on is vannak fent részek), ha nagyon érdekel a téma, ott is fejtegetik ezeket.

2014. aug. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
51%

De unalmasak már ezek a nyelvi helyesbítések, már bocsánat.

1. mindenki tudja mit jelent a mozaikszó

2. valószínűleg a kérdező is tisztában van vele

3. a magyar nyelvben bár helytelenül, de használni szokták a 90-es évek óta a földönkívüliekre is

4. néhány külföldi szervezet is már egybeolvasztotta a jelentéseket


Amúgy szerintem vannak telepatikus képességeik, és fejlettségük révén valószínűleg olyan betegségeket is tudnak gyógyítani, amire mi még nem jöttünk rá hogyan is lehetséges.


George Adamski

2014. aug. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
36%
A helytelen kifejezéshasználat is unalmas...
2014. aug. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Telepátia meg ilyenek


a helyes jelentéshasználat az hogy idegenek=ufók látod, már a köznyelv is ufó alatt idegent ért [link]


csak az ostoba hiszi azt hogy az ufó bármi lehet amiről nem tudja miaz

2014. aug. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Az idegen lények egy része tud létsíkot váltani, máshogyan fogalmazva eltűnni, láthatóvá válni. A mentális befolyásolás, telepátia segítségével is meg tudnak tenni sok mindent. A technikai eszközeikkel szintén sok mindenre képesek, ez utóbbi nyilvánvalóan sokféle lehet.
2014. aug. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Napfonat ***** válasza:
És nyilvánvalóan jobban ismerik a történelmünket, mint mi magunk...
2014. aug. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!