Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az amerikai kormány több...

Az amerikai kormány több országgal karöltve az idegenekkel szövetkezva akarja HAARPPAL megteremteni a kellő időjárási körülményeket az idegenek számára?

Figyelt kérdés
Mint azt bizonyára tudjátok néhányan úgy vélik, hogy a HAARPP-on titokban tovább kísérleteznek véleményem szerint teszik ezt egy idegen faj érdekében, oly körülményeket akarnak biztosítani az idegen civilizáció számára, ami megegyezik a bolygójukon kialakult klímával. ;) )
2014. aug. 18. 09:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%

Már leírtam párszor, de leírom még egyszer: a HAARP nem hogy nem titkos, de olyannyira nyílt kutatóbázis, hogy bármikor besétálhatsz, szívesen körbevezetnek. Iskolás csoportok szokták látogatni.


De persze ha te légbőlkapott mesékben akarsz hinni, akkor szíved joga :D

2014. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%
Már HAARPP is van? :O Én eddig csak a HAARP-ról tudtam. Ez biztos valami továbbfejlesztett modell ami már képes megakadályozni a szíriuszi fénymunkásokat munkájuk elvégzésében illetve végre elviselhető rezgésszintbe hozni a bolygót a gyíktársainknak.
2014. aug. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
40%

Utolsó, ismerős neked valahonnan a teljes hasonulás szabálya? (Általános iskolai nyelvtan anyag.)


"Az írásban jelölt teljes hasonulás:

Akkor keletkezik az írásban jelölt teljes hasonulás, ha egy szóhoz a -val, -vel, -vá, -vé rag kapcsolódik. Ebben az esetben a ragok teljesen hasonulnak az előttük álló mássalhangzóhoz, tehát ilyenkor meg kell kettőznünk a szó végén levő mássalhangzót. Például: lapát + val = lapáttal"


[link]


XDD

2014. aug. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
78%

Utolsó, te el is olvasod, amit belinkelsz?


XDD

2014. aug. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Barátaim! Ne veszekedjetek amúgyis mindannyian tudatlanok vagyunk nincs kivétel. Gyertek inkább ide gyűljetek körém mutatok nektek valamit szerintem elég érdekes dolog, de azért nem kell tolakodni mindenkinek jut elég hely a karámba íme itt van:

>>>

[link] <<<

2014. aug. 18. 14:07
 6/29 anonim ***** válasza:
54%

#5: persze, konteós logikával mindent meg lehet magyarázni.


Ez a legszebb az egészben, ez a kedvencem: "Bármilyen bizonyíték, ami az összeesküvés-elmélet ellen szól, még inkább megerősíti az összeesküvés-elméletet."


Hát nem fantasztikus? :D

Bármire lehet ezt mondani: "Látod, pont ezt akarják elhitetni veled!".


Annyira együgyű :)

2014. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

"Utolsó, te el is olvasod, amit belinkelsz?"


Igen, és ajánlom neked is, hogy olvasd el, hasznos. :)

haarp + val = haarppal

:)

2014. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Dehogy nem fantasztikus úgy hiszem, hogy az ember több lábon kell, hogy állj például: Amikor felállítasz egy elméletet nem árt, ha van egy B-verzió is tarsolyodban így nem érhet csalódás. ;)

A HAARP-os dologért pedig elnézést kérek remélem megbocsátasz? :D

2014. aug. 18. 18:28
 9/29 A kérdező kommentje:
Puff, már el is rontottam asszem visszamegyek az oviba jobb lesz úgy nekem. - >>>álljon<<<
2014. aug. 18. 18:33
 10/29 anonim ***** válasza:
Javítottad, úgyhogy segond, viszont kihagytál egy csomó vesszőt, úgyhogy mégis ;)
2014. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!