Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok erről a Roger...

Mit gondoltok erről a Roger Moore nevével fémjelzett dokumentumfilmről?

2014. aug. 22. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már régen láttam, ha nem gond nem nézem újra. Szóval csak bele-bele tekertem.


Teljesen hihető, hogy az oroszoknak is vannak/voltak ufó dokumentumaik és pilóta észleléseik. Miért is maradtak volna ki a sorból, mikor a többi országban is megtörténtek ezek a dolgok?


De a boncolás nem túl hiteles számomra, már rég erős bizonyíték lehetne vagy legalábbis nem tudom mi lett a felvétellel.


A videó, amikor kimennek a katonák a terepre az érdekes.

Látom okoskodnak kommentbe alatta, hogy nem is orosz gyártmány a fegyver meg a terepjáró, másik okos meg megmondja, hogy hát már pedig az. Annyira nem értek ehez, hogy ezt eltudjam dönteni.

Ha megnézed hogy van a talajba fúródva a "korong" és megnézed a fákat körülötte, akkor én el nem tudom képzelni, hogy az belezuhant a talajba az égből, hiába mutatja egy tetszőlegesen elkészített animáció. A fák nincsenek letarolva, csak előtte van egy sík terület és 1-2 csak enyhén elhajolva, de az lehet természetes is. Viszont ha a sík terület oldaláról zuhant volna bele, akkor ellentétesen kellene állnia a korongnak véleményem szerint. Valahogy így gondolom, nem tudom mennyire érthető:

[link]


Szerintem a felvétel hiteles, de nem tudom mi van rajta. Valaki azt is mondta, hogy ilyen "aknafedél", amit betemetett részben a föld. 34:10-nél is egészen 34:35-ig nem is a korongot nézik, hanem a talajt és még onnan is pakolnak el. 34:20-nál a hülye még rá is teszi a törmeléket a korongra mikor lehajol, szóval olyan mintha valami akna vagy valami lenne a föld alatt és nem is a korong a lényeg. De fene tudja.


George Adamski

2014. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt én is láttam már!


Igen itt kezdődik az ufo téma komolyabb szintje!

2014. aug. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
komolynak ható videó, de kell egyfajta személetmód hogy végig tudd nézni.
2014. szept. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 500 ufókutató ***** válasza:

Ugyanolyan féligazságokra épülő kamu, mint bármelyik ufó őrültek által készített dokumentumfilm.

Pl létezett egy titkos ufó kutatócsoport, aki evvel meg avval foglalkozott, és ilyen meg olyan adatok birtokába jutott. Mindebből persze semmit nem mutattak fel, semmi bizonyítékot, mindössze csak az ember szava marad, hogy így volt. Hát ezért nem tudomány, hanem áltudomány az ufókutatás, és nem is lesz soha igazi tudomány.

2014. szept. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 500 ufókutató ***** válasza:
Persze videó felvételek vannak dögivel, de hol van az idegen egyetlen vércseppje, vagy szövete, mely DNS elemzése perdöntően igazolná, hogy igen, ez egy földönkívüli lény, és nem valami más, vagy nem csak átverés. Vagy hol van az idegen jármű egyetlen darabja is. Mivel ezek sehol sincsenek, így nincs mit vizsgálni, ez így nem tudomány, hanem tévénézés.
2014. szept. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó és érdekes dokumentum film. Már legalább 10x láttam eddig:) Roger Moore se vállalta volna ha gagyi lenne.:)
2014. okt. 6. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Roger Moore szinész.

Szakmájából adódóan, ha pénzt akar kersni, mindent elvállal, amit rá osztanak.

Nem feltétlen jó "embernek" is az a szinész, aki mindig pozitív szerepet játszik!

.

A Szovjetúnióban lőttek le UFO-t, amit az egész világ tudomására hoztak! Sőt! - a pilóta túlélte, akit be is mutattak a TV-ben.

Igaz, csak addig volt a repülő objektum UFO, míg kiderült, hogy az amik U"-tes tipusú kémrepülője, a pilótája pedig Powers névre hallgat.

A gép lezuhanásának környékét azonnal lezárták, megyszállta a katonaság, mezei muzsik a közelébe sem juthatott.

.

Klasszikus eset, amíg repül: azonosítatlan, lelövése után azonosítható és csak annyiban földönkívüli, hogy nem a felszinen közlekedik.

20-21 km magasságban már eléggé kívül van.

2014. okt. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!