Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Icke Dávid tényleg ezt írja a...

Icke Dávid tényleg ezt írja a magyarokról az egyik könyvében?

Figyelt kérdés

Ezt találtam miközben a reptoidok után kutattam:


"A magyarokról azt írja a The Tales of the Time Loop kďnyvében, hogy a magyarok a sátán fajzata és a türk-tatár népekkel az a szerepük, hogy előkészítsék a hatalom átvételt a világ fölött. Hogy magyarok azok a kazárok akik már a több mint ezer éve felvették a zsidó vallást. Az ószövetségi Izraelita nép kipusztulása után a (magyar) kazárok vették fel a izraelita nevet és szerepüket és ezek a hamisított zsidók foglalták el Palesztínát és alapítottak a mai hamis zsidó államot Izraelt és innen készül elfoglalni Európát és világuralomra juttatni a Reptoid testvéreiket. "


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__3402..


33. hozzászólásból idéztem.


2014. aug. 25. 20:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hülyeség,mert nem az angolok hanem a svédek!!
2014. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Katie888 válasza:

Szerintem nem szűkíthető le népcsoportokra semmi!! Ha valaki figyel és lát is nem csak néz, akkor rájön hogy mind egyek vagyunk bőrszíntől vallástól nyelvtől függetlenül. Azok az országok amiket felsoroltatok mind benne vannak , mi is magyarok, de nem ennyire sarkalatosan! A világ úgy lett kialakítva hogy függjön egymástól, így irányíthatóvá lesz. és nem, NEM TI és MI csináljuk ezt hanem az a maroknyi ember aki szintén csak báb. Probléma kreálása, hogy segítséget kérjünk ugyan azoktól akik a problémát csinálták. Minden a terveik szerint halad, ha hagyjuk... Az igazi hatalom nálunk van! csak fel kell tudni ismerni és HASZNÁLNI!! Amit megtanultam az életben hogy semmi nem számít igazán, csak a SZERETET!! Ajánlom mindenkinek aki bizonytalan ebben a kérdésben hogy akkor nézzen utána.. nekem 3 évem ment rá, de valakinek leesik egyből. tessék tájékozódni, és ne feledjétek hogy nincs rossz kérdés csak maximum hazug válasz!

ui: én is ember vagyok tévedhetek, de meggyőződésem, hogy azok akik úgy gondolják a világban nincs rendben valami azok jól érzik ezt!

2015. okt. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Hülyeség, mert nem az angolok, hanem lakatos dzsulio hős utcából
2021. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!