Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mikor lesz a magyar lakosság...

Mikor lesz a magyar lakosság szellemileg annyira érett, hogy Davis Icke ellátogassán ide is?

Figyelt kérdés

Olyan helyekre látogat el, ahol sokan hallgatnák. A fejlett nyugaton hatalmas sportcsarnokok közönsége előtt lép fel. Itt úgylátszik az emberek agymosása a média (rtl, győzika, mónika só) által olyan mértékű, hogy még nem érettek befogadni azt hogy nem saját maguk által http://www.youtube.com/watch?v=v9fMw5EkRTc butultak el, hanem egy évezredek óta regnáló háttérhatalom műve


http://www.youtube.com/watch?v=vDf0Mf3qIxE


mikor lesz a magyar lakosság szellemileg annyira érett, hogy Davis Icke ellátogassán ide is?



2014. júl. 6. 22:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
86%

Hú, ez az ember nagyon sokat tud beszélni a semmiről. Beletekertem, kb tíz percen keresztül azt taglalta, hogy az agyunk miatt érzékeljük a külvilágot úgy, ahogy. Bravó. Általános iskola?

A második rész, ahol belenéztem az meg épp azt tárgyalta, hogy az emberi test és a Föld egy hatalmas kristály. Anyám, ezt a hülyeséget...

Az én javaslatom az, hogy hallgass előadásokat valódi tudósoktól. Sokkal érdekesebb, sokkal informatívabb. Ez egyszerű szócséplés.

2014. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 A kérdező kommentje:

" hogy az agyunk miatt érzékeljük a külvilágot úgy, ahogy. Bravó"


Pont a kvantumfizikusok is ezt mondják ! http://www.youtube.com/watch?v=G2tGpnh1sbI

2014. júl. 6. 23:17
 3/75 anonim ***** válasza:
91%
David Ickét valaha szerettem hallgatni, mert votak igen érdekfeszítő témái például a világot irányító háttérhatalomról. Aztán egyszer elborzadva néztem végig egy előadását, amelyben arról beszélt, hogy George Bush igazából hüllő, csak álcázza, és hogy a Holdba járnak gyűlésezni, mert a Hold egy üreges űrhajó, meg arról papolt, hogy George Bush s.ggbenyomja a gyerekeket. Na, ezt már nem bírtam ki. Remélem, nem jön ide elmét fertőzni.
2014. júl. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim válasza:
88%
Kedves kerdezo, minden altudomanynak es kamu, nepbutito maszlagnak ez a trukkje. Hogy a valodi tudomanyok teruleterol emel ki elemeket es agyazza bele a sajat ostobasagaiba. Es az olyan emberek, mint te, akiknek a tudomany egy felfoghatatlan, atlathatatlan es megkozelithetetle terulet azonnal ugrotok is bele a csapdaba. , Talan csinyjan kene banni az olyan megjegyzesekkel, hogy a kvantumfizika is ezt mondja. Ha halvany lila gozod lenne eloszor is a klasszikus fizikarol, maris nem hinnel el egy csomo suletlenseget.
2014. júl. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
94%

A kvantumfizikusok nem mondanak semmit az agyunk működéséről.

Láthatólag nem fejeztem ki magam érthetően. Nem az a bajom a dologgal, hogy hülyeség lenne, hanem hogy triviális. Persze hogy a agyunk miatt érzékeljük így a dolgokat. Ezt már egy tíz éves is tudja, és erről beszél végtelen sok(nak tűnő) ideig.

2014. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
72%

Ez a kvantummechanikának egy egzotikus interpretációja (azaz senkinek sem kell elfogadni, mivel nem egy igazolt dolog, pusztán egy értelmezés, ami ráadásul nem passzol bele a többi empirikus adatba amit a világról tudunk), amit ráadásul a fizikusok nagy része elutasít.


[link]

2014. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
89%
Ami az emberi test mint egy hatalmas kristály részt illeti, az viszont egyszerűen hülyeség.
2014. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
25%
Remélhetőleg valamikor ide is ellátogat majd.
2014. júl. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 A kérdező kommentje:

Great Spirit ha egyszer kiderült, hogy Bush reptoid a videoval, akkor azt ki kell mondani. Nem kerülheti a témát, pusztán mert a reptoidoknak a neve vicces.


# 6 a linkben teljesen rosszúl mondják, hogy az hogy felkapcsolja a villanyt az változtatja meg a kvantumot, mert kiderült hogy maga a megfigyelés ! A válaszok végén pedig ponthogy a blogot cáfolják meg. Úgyhogy ez fail !

2014. júl. 7. 00:02
 10/75 A kérdező kommentje:
2014. júl. 7. 00:05
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!