Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mikor mutatják már meg magukat...

Mikor mutatják már meg magukat nyilvánosan?

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 23:29
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
...mármint kicsodák?
2014. szept. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Ufo észlelések rovatba írok, akkor mégis kik? A macskák?
2014. szept. 4. 00:00
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mit értesz ez alatt konkrétan? Ez attól függ. Valami olyasmit, hogy valamelyik nagy világvárosnak a főterén leszállnak, és egyértelműen, minden kétséget kizáróan felfedik magukat? Na, ezt én is nagyon szeretném, van olyan nézet, amely szerint az egyértelmű, nyilvános megjelenés be fog következni. Csak éppen győzzük kivárni, még ha így is lesz. Most már szerintem is időszerű lenne. Ismerve az emberi természetet, szerintem sokan még ekkor sem hinnének a szemüknek, azt gondolnák, hogy ez valamilyen show-műsor, amit titokban tartottak, vagy ki tudja, hogy mire gondolnának.

De úgy tudom, hogy valamikor a hetvenes években, talán Angliában volt egy olyan eset, hogy egy rádió-, vagy tévé műsor rejtélyesen megszakadt, és magát idegennek tartó lény jelentkezett be élő adásban.

2014. szept. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

" valamelyik nagy világvárosnak a főterén leszállnak, "

Eszméletlen jó lenne!

2014. szept. 4. 00:09
 5/37 anonim ***** válasza:
Hát igen, ahogyan az előbb említettem, én is alig várom, hogy valami ilyesmi történjen.
2014. szept. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
62%

Ha megmutatnák magukat nyilvánosan, akkor nagy bajban lennétek, mert abban a pillanatban már nem ufó lenne, s nem ezotérikus valami.

És azért is gondban lennének, mert igencsak kikérnék maguknak azt a sok hazugságot, amit kitaláltok velük kapcsolatban. A meseírást hagyjuk meg Andersennek, Swiftnek, Benedek Eleknek.

2014. szept. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Miért baj, ha kitalálunk róluk valamit, ami lehet, hogy igaz, lehet, hogy nem? Ember már csak ilyen. Ez a rövidke írás alapján is kitalálsz, azaz formálsz egy véleményt rólam. Lehet, hogy igaz, lehet, hogy nem. Akkor most kérjem ki én is? Ellenszenves viselkedés lenne mind nálam, mint náluk.
2014. szept. 4. 00:32
 8/37 anonim ***** válasza:
87%
Amikor az istenek, meg a szellemek, koboldok, vámpírok, vérfarkasok, meg társaik. Sohanapján kiskedden.
2014. szept. 4. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
42%
Nem szeretnétek ti sem, hogy megmutassák magukat. Szerintetek azért utaznának ennyit, hogy cseréljünk paprikás krupli recepteket, vagy hogy megigyanak egy grashoppert? Ha jönnek, akkor leigázni akarnak.
2014. szept. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
40%
Már 40-50 éve itt van néhány millió hajó csak még előkészületek folynak ami idő igényes.fix időpont nincs de nagyon közeli jövőben (pár év) felfedik magukat.és NEM leigázni jönnek hanem megmenteni.
2014. szept. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!