Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak jegyű pasik mennyire...

Bak jegyű pasik mennyire szenvedélyesek az ágyban? Hogyan tapasztaltátok? Vonzalmukat mennyire mutatják ki, főleg tűz jegyű nőkkel szemben?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 23:40
 1/6 t_GaRami_a ***** válasza:
9%
Nem tudom, nem voltam még bak pasival. Halak, férfi.
2014. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
31%
Még van ember aki ilyenekben hisz ????!!! Kérlek neeeee tedd ez egy kamu ami a nők lapja EZOTÉRIA című rovatben van az kérlekszépen KAMU de egyébként lehet hogy jó az ágyban de az biztos nem amiatt van mert BAK!! XD
2014. aug. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 t_GaRami_a ***** válasza:
Van, van. Szerinted kinek szól a Nők lapja? 45-50 éves nőknek akiknek már kirepültek a gyerekei és a férjük későn ér haza, ezért unatkoznak és ezt olvassák. xD
2014. aug. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyere, próbáld ki, aztán számolj be a tapasztalatokról. ;)
2014. aug. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%

Csumi! Én is Bak vagyok anyám életére esküszöm én oly szenvedélyes vagyok, mint egy haldokló ember, és imádom a tűz jegyű nőket oly tűzesek, hogy olykor -olykor megégettem magamat velük mondhatni tüzelnek a szukák.

;) 9D

2014. aug. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Kérlek ne higgy ebben a hülyeségben, és az ismerőseidnek is magyarázd el, akik ebben hisznek még :s
2014. aug. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!