Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy újabb bizonyíték a roswell...

Egy újabb bizonyíték a roswelli ufóincidens mellett. Vajon mennyire hihetünk a dokumentum hitelességének?

Figyelt kérdés

Az új fejlemény állítólag egy dokumentumra hivatkozva egy washingtoni ügynökétől származik, aki azt írja, hogy a kör alakú, középen kimagasodó repülő objektumok 15 méter átmérőjűek voltak. A jelentés szerint mindhárom

csészealjban három ember formájú lény tartózkodott. Az idegenek mindössze 1 méter magasak voltak , finom, fémes szövésű ruházatot viseltek, és testüket a vadászpilóták által használt nagy nyomású ruhához hasonló kötések fedték. A jelentésében, amely 1950-ben, tehát az incidens után három évvel született, az informátorra hivatkozva azt állítja, az ufók azért

zuhantak le, mert az Új-Mexikóban üzemelő nagy

teljesítményű radarok megzavarták a repülő csészealjak irányítóművét. Egy helyi szkeptikus fizikus azt gyanítja, hogy az egy méter magas űrlényekről szóló történet egy Silas Newton nevű szélhámos agyszüleménye – ő adta a sztorit az FBI-ügynök szájába, és a sajtónak is beszélt

róla annak idején. Newtont 1952-ben csalás miatt

letartóztatták és el is ítélték. Forrás: [link]

Ahogy sokan én sem vagyok ezen hír hallatán teljesen meggyőzve, ha igaza van az előbb említett szkeptikusnak lőttek a dokumentum hitelességének. De nem tartom teljesen valószínűtlennek a roswelliben történeteket, de nem tudom, hogy egy radar, miként tudná olyannyira bezavani az idegenek űrhajóját, hogy az lezuhanjon, ha ez valóban igy történt, akkor komolyan nem értem, hogy eddig miért nem fogtunk jeleket az itteni látogatóktól gondolok itt a közelben tartózkodó űrhajókra. Hiszen, ha bezavarta a csészealjukat egy radar, akkor hasonló kommunikációs technológiával bírnak, mint mi legalább jó tudni, hogy a radarokkal felszerelve biztonságban vagyunk a radarok ellen esélyük sincs.


2014. okt. 2. 19:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem vannak UFÓK ! Nem hiszem, hogy a világon egyedűl lennénk.
2014. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
persze, hogy vannak azonosítatlan repülő tárgyak ezekben én is hiszek 100%-k, hogy léteznek :-D
2014. okt. 2. 21:00
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
UFÓ = idegen lény vagy űrhajó, ugyanis a köznyelvben ez terjedet el.
2014. okt. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

a földiek hazudnak!nem voltak ott a plejádok ebben biztos lehetsz!


<>reptoid ezredes, a R.É.P.A vezetője

2014. okt. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
R.É.P.A? Az király anyám mindig répalevest főzött nekem, amikor náthás voltam, de hagyjuk nem akarok zöldségeket beszélni mit gondoltok a kérdésről? Ha akartok válaszoltok, ha akartok nem válaszoltok a kérdésre nekem édesmindegy, de megkérlek titeket, hogy ha lehet ne beszéljetek a zöldségekről, mert éhes leszek. Én inkább a smoke-t kedvelem.
2014. okt. 2. 23:35
 6/18 anonim ***** válasza:

hogy merészeled alakulatunkat kicsúfolni?!



<>reptoid ezredes a R.É.P.A vezetője

2014. okt. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

R.É.P.A (Reptoid És Plejád Alakulat)



<>reptoid ezredes, a R.É.P.A vezetője

2014. okt. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ne beszélj már zöldeket ezt most te komolyan gondolod? :D Gondolom a R.É.P.A ellensége a Nyeszlett Ufo Laikusok röviden a NY.U.L.
2014. okt. 3. 00:04
 9/18 anonim ***** válasza:

jól gondolod!de a R.E.T.E.K is eléggé ellenséges velünk szemben, vezetője Extractor ezredes!



<>reptoid ezredes, a R.É.P.A vezetője

2014. okt. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
A Plebáj Önkéntes Csapat hol marad? :)
2014. okt. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!