Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO észlelések a napokban....

UFO észlelések a napokban. Mit akarhattak ennyi helyen, pont most? Melyik faj érdeklődik ennyire?

Figyelt kérdés

Mexikó, Tijuana 2014.10.23.


Körülbelül tíz, fehér gömb formájú repülő tárgy jelent meg a mexikói Tijuana város felett, és formációban haladtak a levegőben.

http://www.youtube.com/watch?v=OSlR3yoQ_S4


Franciaország, Párizs 2014.10.16.


Egy gömb alakú, szürke fémes színű objektum repült Párizs magasabb épületei felett. Pár száz méterrel feljebb egy helikopter körözött, és szemmel láthatóan mintha a különös tárgyat figyelte, követte volna

http://www.youtube.com/watch?v=N5QYdveNf_g


Ezek mind a napokban készűlt friss felvételek. Mit akarhatnak ? Több különböző helyen tőrténtek, van öszefüggés? Egy faj lehetett vagy különbözőek voltak ? Be tudsz valamit azonosítani?



2014. okt. 28. 15:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Olyan értelmes és technikailag felkészült lények, hogy űrhajó-flottával csalinkáznak itt, de észrevétlenül tenni nem tudják...!

Ha a Youtube oldalon a fake eltünne, kb 80 %-ának nyoma sem maradna.

2014. okt. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"9-es: honnan tudod, hogy "Napfonat" miket látott, és

mire alapozod azt, hogy csak kitalálta?"

Egyszerűen tudom.

"Te mégis honnan tudod, hogy én miket láttam, kisöcsi?"

Egyrészt nem vagyok a "kisöcsid", másrészt pedig az alapból látszik, hogy hazudsz. Egyértelműen felvágni akartál a válasszal. Amúgy meg a kijelentésed abszolút nem tartozik a kérdéshez.

"Komolyan nincs jobb dolgod

annál, hogy kötözködj? "

Most te kötekedsz velem, mert én csak azt mondtam, hogy hazudsz, de vajon miért vagy ilyen mérges? Tán nem azért, mert igazam van?

"Ha most face-to-face lennék veled, akkor addig vernélek, amíg jó modort nem tanulnál."

Na erre kíváncsi lennék, egyébként nem nekem, hanem neked kéne modort tanulni. Ha pedig pontozosat akartok játszani, akkor benne vagyok.

M

2014. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy "egyszerűen tudom", az nem válasz.
2014. okt. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Az, hogy "egyszerűen tudom", az nem válasz."

Pedig ez egy válasz, de azért vicces, hogy nem világos számodra, viszont érdekelne valami. Téged miért izgat ez a dolog? Nem tartod egy kicsit furcsánnak? Ha elárlod miért, én is elmondom, hogy honnan tudom. De előre szólok, hogy a hülye magyarázkodásaid és az átlátszó dumád egy cseppet sem érdekel, mert átlátok ezeken. A valódi okot szeretném hallani, hagyjuk a felesleges nyalizos dumát miért zavar téged?

M

2014. okt. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A Tha Shudras volt. 100%
2014. okt. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezek a krixkraxiak vagy a lumbulábiak lehettek, most rabolgattak embert hogy jól megbecstelenítsék őket.
2015. júl. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!