Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akik az idegenek leleplezését...

Akik az idegenek leleplezését akarják minden áron, azok miért nem vallják be maguknak hogy csak a jelenlegi világot akarják megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Én tudom hogy vannak idegen civilizációk, érdekes is lenne ha nem léteznének egy ekkora világegyetemben. Láttam már olyat amit más embernek nem igen van szerencséje. De nem ezen részére szeretnék kitérni a kérdésemben. Inkább arra hogy miért lenne az jó nekünk embereknek ha holnap leigáznák a Földet, vagy épp csak bemutatkoznának? Mitől lenne több az életük? Picit izgalmasabb világot szeretnétek, olyan scifi szerűt? Vagy zavar hogy biztosan hazudnak a világ hatalmi vezetői a témáról , de az már nem hogy van 1000 fontosabb dolog ami talán a saját életeteket érinti, s már eleve azzal korlátoznak, mert rossz és nem előnyös döntéseket, törvényeket hoznak az embereknek? Vagy mi a cél?? :)

2014. nov. 1. 07:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy általában nem az emberek akarják leleplezni az idegeneket, hanem az idegenek veszik fel ilyen szándékkal a kapcsolatot az emberekkel. A "nagy leleplezők" általában csak feltűnési viszketegségben szenvednek, szerepelni akarnak, ezen kívül nincs céljuk.
2014. nov. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Sok dolgot láttam már, de tényleg nem ez a kérdésem célja. Normális életet élek, nem akarok leleplezni semmit. Érdekes szemlélet alakult ki bennem,földi technológiával készült ufót láttam, emberek készítették de a ma emberei olyat még nem tudnak."


Kisfiú!

Ha ez igaz lenne, a géped már mostanra át lenne nézve, sőt egy kivetítőn az adataidat elemeznék, este meg menne a "meseautó", érted, csak nem stohl buci vezetné!

Ha legalább trollkodsz ekkorát ne lódíts már.

Megy az jobban is ha kicsit megerőlteted magad, nem?

2014. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 hidra12 ***** válasza:

12-es kérlek hagyad békén jól tudod a te igazad és én neked adok igazat.

Tudod ezekből lesznek a társaság legalja

Ámde abba egyet kell érteni hogy nemcsak mivagyunk , nem azt mondom hogy már voltak itt , vagy itt vanak.


Legyen ez a kérdés gyengék menedéke.

2014. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Aha. Azért köszönöm a kommenteket :)
2014. nov. 1. 20:41
 15/15 anonim ***** válasza:

"Leginkább az, hogy kitűnjön a tömegből, hiszen attól, hogy ő (szerinte) olyat tud, amit a nagy átlag nem, különlegessé válik (legalább a saját szemében)"


Szerintem aki ezt hangoztatja, saját magából indul ki.

De akkor legyen, én is saját magamból indulok ki:


szerintem az ilyen embereknek elege van ebből a világból, vagy annyira kíváncsiak, hogy kockázatok árán is megszereznék a tudást.


Van olyan is, akit egyszerűen semmi nem köt le az "anyagi világból", és más után vágyakozik.

2015. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!