Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményed David Ickeról?

Mi a véleményed David Ickeról?

Figyelt kérdés

Szerintem zseniális ! A modern kvantumfizikát ötvüzi a legújabb közgazdasági, matematikai ismeretekkel, melyek értelmében már a háttérhatalom tényként kezeledő [link]


[link]


eredetiben [link]


A modern kvantumfizikai megfigyelés alapú valóságban, mivel a tudat teremti a világot, az anyagot, lehetségesek azok a következtetések melyeket David levon. http://www.youtube.com/watch?v=R_e6iuAvmkY


Igen kíváló érzéke van megérezni a jövőt, mert már előre leírt a könyvében több később bekövetkezendő folyamatot, tudományos igazolást, amelyek egyáltalán nem vóltak kikövetkeztethetőek korábban



2014. nov. 1. 19:12
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
97%

Icke papa követője voltam a karriere kezdete óta. Valóban lenyűgözött mindaz, amit mondott. Minden előadását, interjúját meghallgattam. De végül összeállt a kép. A csávó csak és csakis negatív dolgokat mond. Minden és mindenki rossz. Elveszi az életkedved, olyan sötétre festi az egész világot, hogy belefulladsz. Valamicske reményt hagy ugyan az előadásai végén, de összességében lehúz.


Amikor összeállt a kép, felismertem, mennyire egyoldalúan negatív az egész ember. Mondtam magamban, én nem így ismerem ezt a világot! Temérdek jó dolog és jó ember van benne!


Szembeállítva az ő reménytől és örömtől, boldogságtól megfosztó ténykedését azokéval a tanítókéval, akik a jóságra irányítják az ember figyelmét...letöröltem minden filmet, könyvet ami tőle volt.

Óriási tehertől szabadultam meg!

Maradtak a könyvtáramban és azóta is folyamatosan gyarapodnak az Emberiség Igaz Tanítóinak írásai, életműve.


Meg kell nézni mit hagy benned az írása valakinek. Az előadása, ha él. Ha emberként több lettél általa, jobb, emberségesebb, sőt...Istenibb, akkor az Igaz!

2021. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
82%
Hol van a temérdek jó ember?
2021. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
96%
42 te pl az vagy? Ha nem, akkor ne csodálkozz, ha a jó emberek elkerülnek.
2021. aug. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
87%

Mi a különbség a konteó és a valóság között?

- Fél év.

2021. aug. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
100%

Miatta meghalt egy ember.


Az a véleményem, hogy veszélyes játékot űz az összeesküvés elméleteivel.

2021. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 szkeptik_killer ***** válasza:
91%
És kiemeli a 8 éves kérdést bmeg...
2022. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 Tom Benko ***** válasza:
92%
@46: Reklámozni kell a baromságot.
2022. márc. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 A kérdező kommentje:
David Icke a kedvencem :)
2022. márc. 22. 17:30
 49/60 anonim ***** válasza:
92%

Ő az az ember, aki önmagához hasonló százat csinál.

Ismered a mondást, ugye, nem kell idéznem?

2022. márc. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az a véleményem, hogy egy alulképzett okoskodó!!!
2022. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!