Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményed David Ickeról?

Mi a véleményed David Ickeról?

Figyelt kérdés

Szerintem zseniális ! A modern kvantumfizikát ötvüzi a legújabb közgazdasági, matematikai ismeretekkel, melyek értelmében már a háttérhatalom tényként kezeledő [link]


[link]


eredetiben [link]


A modern kvantumfizikai megfigyelés alapú valóságban, mivel a tudat teremti a világot, az anyagot, lehetségesek azok a következtetések melyeket David levon. http://www.youtube.com/watch?v=R_e6iuAvmkY


Igen kíváló érzéke van megérezni a jövőt, mert már előre leírt a könyvében több később bekövetkezendő folyamatot, tudományos igazolást, amelyek egyáltalán nem vóltak kikövetkeztethetőek korábban



2014. nov. 1. 19:12
1 2 3 4 5 6
 51/60 Darius- ***** válasza:
33%

Gyíkemberekben én nem hiszek.

Háttérhatalom viszont létezik , mindig is volt. Hogy abban a formában-e, ahogy ő írja, nem tudhatjuk. Azért hattérhatalom, mert titkos. Az is ködben él, aki azt hiszi egy ember, vagyis az elnök, király vagy akárki irányítja csak az államot. A mai világban a pénz dönt, akinek van, annak hatalma is van. A FED nevű amerikai bank pedig magánkézben van, ez tény. Az is tény, hogy a Bilderberg csoport létezik és biztos nem kártyázni mennek politikusok, milliárdosok oda.

De az, hogy gyíkemberek a Holdról jöttek és pl. az angol királynő is az, eléggé -nem is tudom mit írjak erre, de nem lehet igaz ez. Ennyire nem lehet hülye az emberiség, hogy ne venné észre.

2022. aug. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
90%
Elképesztően tehetséges! Fantasztikus ahogy feji a pénzt, az ostobákból.
2022. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 NTBS ***** válasza:
45%
Nem tudom megítélni.
2022. szept. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
Bírom amikor a követői azt mondják hogy ne higyjünk el mindent más tanoknak, neki meg mindent elhisznek. De persze gondolom nem veszélyes, mert ha veszélyes lenne, és lenne háttérhatalom gondolom már leállították volna. Vagy úgy gondolják legalább szeretetre tanít, emeli a dolgozó emberek lelki egészségét, végülis maradhat.
2022. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
Mi értelme egy 8 éves kérdést kiemelni?
2022. nov. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
12%
A kedvencem.
2022. nov. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 A kérdező kommentje:
ó, Én magam is imádom David Ickét💖
2022. nov. 19. 18:16
 58/60 anonim ***** válasza:

#57

Ha szabad tudni, akkor melyik tanítását mondanád a legjobbnak?

2022. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ki az, de David Fincher filmjeit szeretem.
2022. nov. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
0%
Sok mindenben igaza van mint háttérhatalom, de sok dologban téved mint gyíkemberek, Hold mint űrhajó, stb.
2022. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!