Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tegyük fel, ha invázió lenne...

Tegyük fel, ha invázió lenne a Földön, akkor mit tenne az emberiség?

Figyelt kérdés

1.Ha egyik nap arra ébrednénk, hogy láthatóan hatalmas objektumok borítják az eget, mindenki bámészkodik, fogalmunk sincs arról, mi történt, mik ezek. Tegyük fel, ha nem támadnának, nem tennének semmi erőszakosat, akkor az emberek, hogyan reagálnának? Szerintem mi támadnánk először. Megpróbálnánk kilőni, felrobbantani az űrhajókat csupán kíváncsiságból, vagy mert félünk az ismeretlentől.

2.Ha rossz szándékkal érkeznének, akkor gondolom nagy veszélyben lennénk, mivel ha képesek a hosszú űrutazásra, akkor kb. olyanok vagyunk nekik mint nekünk a majmok. Képesek lennénk visszavágni nekik, elüldözni őket, vagy tennénk amit mondanak és meghúznánk magunkat, feladnánk mindent?

Kíváncsi vagyok ti hogyan vélekedtek, mi történne ilyenkor?

Csatlakoznál a maradék túlélőhöz és harcolnál a bolygóért, hátha, vagy meghúznád magad és lesz ami lesz? Gondolom, hogy egy idő után kiismernénk őket, ahogy ők is minket.

Szeretnék normális válaszokat kapni, érdekel a téma...


2014. nov. 16. 00:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te mit tennél? És a majmokkal?
2014. nov. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Hihetetlenul hangzik,de pl a Pentagonnak erre van kidolgozott forgatokonyve, azaz egy akcioterv amit kovetnenek. Valahol olvastam rola egy cikket (nem ezo oldalon). Nem kezdenenk loni oket kivancsisagbol, az tuti.
2014. nov. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Hát előszöris a kérdés nagyon jó :)

Én egy ideig bujkálnék a többiekkel együtt(már aki túlélte)és gyüjtenénk élelmet sok fegyvert és keresnék egy biztonságos búvóhelyet.Nem harcolok addig amíg ők se támadnak.

2014. nov. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Tejsavó fehérje és multi kell a nehéz időkre:)
2014. nov. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Atomot nekik, az mindenre jó.
2014. nov. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kihalna
2014. nov. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mostanában nem lesz ilyen, ne aggódj!
2014. nov. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Átálnék hozzájuk. Végre lenne értelmes, fejledt faj a földön.
2014. nov. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"az emberek, hogyan reagálnának?"


Szerintem megpróbálnák felvenni a kapcsolatot az idegenekkel, hogy rájöjjenek mit szeretnének.


"felrobbantani az űrhajókat csupán kíváncsiságból"


Biztos lennének ilyen agyhalottak is, de remélhetőleg hamarabb nyernének egy beutalót a zártosztályra egy életre.


"olyanok vagyunk nekik mint nekünk a majmok"


Szóval a kezinkbél dohánytartót, a fogainkból meg nemi vágyfokozót készítenének?

Vagy azt csinálnák velünk, amit Fossey és társai a gorillákra. Mert nem mindegy.


"Csatlakoznál a maradék túlélőhöz"


Miért egyértelmű az, hogy 1.) lesz választási lehetőség, 2.) az adott válaszadó egyáltalán életben marad-e addig, hogy választhasson.


Szerintem egy idő után már máshogy vívnak háborút, mármint az idegenek. Vannak más módok is, mint a fegyveres összetűzés, ami sokkal hatékonyabb.

De nem igazán hiszem, hogy van a bolygón olyasmi, ami miatt megérné nekik gyilkolászni.

2014. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

’’ Tegyük fel, ha invázió lenne a Földön, akkor mit tenne az emberiség? ,,

De hát ez van az emberiség kezdete óta (hamis istenek sumér kőtáblák,egyiptomi istenek,illuminátus,az emberiséget irányító hármas vallás)

Nap mint nap láthatod a világunkban mint teszünk – semmit, ahhoz képest amit tehetnénk!!!

2014. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!