Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lenne annak a következménye...

Diszlájk kérdése:

Mi lenne annak a következménye, ha egy földönkívüli növényfaj (nézzük őket tujánoknak) megtámadnák a Földet?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam erről egy kérdést és úgy gondoltam, hogy jó magam is felteszek egy hasonló kérdést,tehát a kérdés az, hogy milyen következménye lenne annak, ha a tujánok palántikus támadással elakarnák foglalni ezt a bolygót. Palántikus támadás alatt azt értem, hogy olyan színtelen szagtalan gáz elegyet bocsátanának ki, ami a levegőben terjed majd összezavarja az ember agyát és öngyilkosságra ösztönzi őt. Ez egy apokaliptikus támadás lenne az emberi faj ellen.

#öngyilkosság #növényfaj #palánta #tujánok #földönkívüli faj
2014. nov. 24. 07:57
1 2
 1/12 Shai-Hulud ***** válasza:

Ennek egy újabb ZS kategóriás hollywoodi film lenne a következménye.

Már számtalan ilyet láttunk, próbálj azokból ihletet meríteni.

2014. nov. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Volt egy ilyen film csak ott nem idegen növények támadtak, hanem a földiek rágtak be az emberekre :)

A címe "Az esemény", 2008-ban jelent meg a mozikban.

2014. nov. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én láttam azt a filmet valamelyik nap ment az RTL klubon az X-Faktor után abból nyertem ihletet. Jó film volt.
2014. nov. 24. 10:06
 4/12 anonim ***** válasza:

Egy (vagy több) biológiai országgal több lenne a földön (amíg valamelyik teljesen ki nem szorítja a másikat). Mert hogy egy földönkívüli "növényfaj" valójában nem növény, legfeljebb anatómiájában sok hasonlóságot mutat a növényekkel (konvergens evolúció). Kivétel, ha a faj őseinek magvai a földről kerültek a világűrbe valamilyen kataklizma következtében, és valahogy sikerült életben maradniuk.


Nyilván a még józan emberek összefognának, és megpróbálnák kiirtani ezt az életformát a Földről, aztán pedig ha nem sikerül, megpróbálnának elizolálódni a hatásától. Biztos sok nemzet (tán ha nem az összes) széthullana. Valószínűleg teljesen kiirtani nem is lehetne, mert elzárt körülmények között megmentenének néhányat vizsgálatok és esetleges biológiai fegyver okán.

2014. nov. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Bebizonyosodna, hogy tévhit:

- a növények nem képesek önálló helyváltoztatásra;

- a növények nem rendelkeznek idegrendszerrel;

- a növények nem képesek gondolkodásra.

.

Ám a növényeknek a fent leírottak mindegyike tulajdonsága, tehát ha a kérdésben feltett eset bekövetkezne, akkor a támadás

- nem a növényeké;

- ha mégis, akkor csoda történt!

2014. nov. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1. - az átlag növények valóban nem képesek az önálló helyváltoztatásra ,vagyis: nem képesek mozogni a földön akár az ember, de ezt senki se firtatja, viszont a földönkívüli növények, más néven a tujánok képesek minderre.

2. - a tujánok egy védekező mechanizmussal rendelkeznek, amit veszély esetén bevettnek az ellenség ellen, ebben az esetben pedig az ember az ellenség. A tujánok meteoridokon utazva csemete magként népesítik be a bolygót mutálódva más és más növénnyel 3. - A filmben se mozogtak, hanem a széllel terjesztették a végzetes vegyületet nézd meg a filmet, ha nem hiszel nekem.

És félre értés elkerülésének érdekében ne nézzük, hanem nevezzük őket tujánoknak.

2014. nov. 24. 13:25
 7/12 A kérdező kommentje:
Négyes egyetértek veled és köszönöm a választ.
2014. nov. 24. 13:30
 8/12 anonim ***** válasza:
2014. nov. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

*Egyébként bizonyos növények képesek az önálló helyváltoztatásra, bizonyos fajok hímivarsejtjei.


De ha nem is a tudatosság hajtja őket, a növények is ugyanúgy túl akarnak élni. Esetleg ki lehetne találni egy olyan növényt, ami parazita és a melegvérűek testében képes csak életbenmaradni...onnan szív el mindent és azon keresztül szórja szét a magvait is.

Talán az x-aktákban volt ilyesmi rész.

(És persze ahogy nő a gazdatestben, úgy egyre jobban teszi tönkre a belsőszerveket és végül megöli azt.)

2014. nov. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehetnek kúszónövények, így megdől a helyváltoztatás képessége, de akár egy gombafaj is.
2014. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!