Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Pataky Attila szerint mindenho...

Diszlájk kérdése:

Pataky Attila szerint mindenhova beférkőzhetnek az idegenek és a hírességek között is megtalálhatjuk a földönkívülieket. Vajon melyik celebről tudható biztosan, hogy földönkívüli?

Figyelt kérdés
>>>> [link] <<<<

2014. nov. 18. 08:48
1 2
 1/12 tarnai ***** válasza:
96%
Rubint Rákáról köztudott. Elég megfigyelni a szemét. Sokszor duplán pislant.
2014. nov. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor Rubint Ráka valószínűleg valamilyen kétéltű földönkívüli lehet. Szerintem Lady Gaga egy földönkívüli lehet elég csak megfigyelni, ő valószínűleg egy női testbe bújt hím reptoid.
2014. nov. 18. 10:03
 3/12 tarnai ***** válasza:
91%
Főleg nőket termkenyítenek meg. Sokan nemtudják de az implantátumot könnyebb szilikonnak álcázni. FFaknál nehézkesebb, mert nincs hely a ff testben. És feltnőbb is lenne.
2014. nov. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem unjátok már ezt a sok marhaságot? Egyszer elsütni egy poént, még rendben. De ugyanaz a vicc századszor már dühítő.
2014. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

Pataky Attila legalább annyira, de nem jobban szavahihető és értelmes, mint a Blikk, vagy a femina.

A "Tudom ám, de nem mondom meg!" meg ovis dolog.

Pataky olyan észkombájn, hogy annak ellenére, hogy többször elvitték az idegenek, mindig visszahozták...

Gondolj 2012. decemberét megelőző kijelentéseire...

2014. nov. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%

A Pataky biztosan szed valamit és összezavarodnak a gondolatai álmában.Elég furcsán szoktam hallgatni a történeteit.

Különben egy reggel arra ébredtem,hogy a bal lábam szárán 3 kisujjnyi fekete valami volt,ami elmulott, vagy lakopott a délelõtt folyamán,akkor engem is elvittek?:):)

2014. nov. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Fekete Pákó gyíkember, a szeme megegyezik a nyakörvösgyíkfélék szemével.

NA SZKEPTIKUSOK EHHEZ MIT SZÓLTOK?

Prödl Anna voltam sziasztok

2014. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 tarnai ***** válasza:
Megint beszállt kis késéssel a gyíkok komenthadserege, ferdítéssel, tagadással kinevetéssel. Jellemző...
2014. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A valóság az, hogy PA lopkodja a földönkívülieket, s nem is adja vissza. Ezért a Marson már egyetlen celeb sincs.
2014. nov. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 tarnai ***** válasza:
100%
Ha megnézitek RRéka melleit, azok változtatják a méretüket 88 naponta. Pont ennyi amerkúr forgási ideje.
2014. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!