Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Roswelli tény most most...

A Roswelli tény most most igaz, vagy csak kitaláció?

Figyelt kérdés
Mert hogyha ennyire nevezetes kell hogy legyen valami "valóság" alapja.....

2014. dec. 16. 22:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"A két állítás között nagyon nagy különbség van ám!"


Te mégis azt írod, az alapján nincs. Tehát ha neked szabad ilyesmit, nekem miért nem?

(De ne zavarjon.)

2014. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Shai-Hulud ***** válasza:

1. Azt írtam, hogy a tudomány szerint nincs bizonyíték a létezésükre. Ezt továbbra is fenntartom, valamint azt is, hogy Hawking sem állította hogy erre lenne bizonyíték.

2. Azt is fenntartom, hogy a "nincs bizonyíték a létezésükre" és a "valószínűleg létezik a Világegyetemben" kifejezések között között igen nagy különbség van.

3. Tisztelettel kérlek, hogy ne forgasd ki a szavaimat, azok pontosan azt, és csakis azt jelentik, amit leírtam.

4. Ugyan hanyagoljál már....

2014. dec. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nincs "Roswelli tény", mert ha tény lenne, igaz lenne! Ez tény.

.

Nap, mint nap sokan állítják, hogy Hófehérke története igaz. Ez tény, - de igaz is?

2014. dec. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
44%

"3. Tisztelettel kérlek, hogy ne forgasd ki a szavaimat, azok pontosan azt, és csakis azt jelentik, amit leírtam.

4. Ugyan hanyagoljál már...."


Te beszélsz itt össze-vissza. :D Egyszer azt mondod van, máskor meg nincs. Aztán itt hisztizel, ha valaki meg mást ír.

Szerintem fogadd el, hogy másnak meg más véleménye van és akkor lehet hanyagolni. ;)

2014. dec. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig a tudomány nem kanonizálja, attól még az eset földönkívüli volta igaz lehet.

A tudomány csak másodrangú ebben a kérdésben, mégis mit tudna meg Hawking ebből, ha tényleg lezuhantak volna ott idegenek? Valószínűleg semmit, ugyanis az egész a KATONASÁGRA tartozik és ők is sumákolják el.


Szerintem történt ott valami, de hazudtak. Hogy mi, azt nem tudom, de eléggé tele van logikai bukfencekkel a katonaság cselekedetei.


George Adamski

2014. dec. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint idegenek zuhantak le ott, és még másutt is egy párszor. Valóban, a katonaság, titkosszolgálatok, nemzetbiztonsági emberek rögtön rászállnak az ilyen esetekre, és aztán jön a titkolózás, az egymásnak ellentmondó állítások, homályos, zavaros, logikátlan magyarázatok, végül pedig sok évtizedig tartó titkosítások, és sumákolás. Ezzel pedig le is leplezték önmagukat, mert ha semmi különös nem történt, akkor mire fel lett volna ez a nagy titkolózás, és magyarázkodás? Vannak, akik azt mondják, hogy egy titkos kutatás frissen kifejlesztett gépe zuhant le. Ebben ugyan van logika, de véleményem szerint a későbbi kutatásokhoz éppen maguktól az idegenektől, és a lezuhant idegen gépek alapján próbáltak meg technológiákhoz jutni, és mindezt eltitkolva katonai és politikai fölénybe kerülni. Mert ugye, ott vannak még az idegen bázisok "legendái" is, ami szerintem ugyanúgy nem legenda, mint maguknak az idegen gépeknek a lezuhanása.

Aztán, ami a tudósokat illeti, egy tudós bármilyen okos és reális, de annyi logika lehetne benne, hogy belássa: attól, hogy mi hivatalosan nem tudunk eljutni más csillagok bolygóira, attól ők még ide jöhetnek. Ehhez pedig ugye, nem is kell tudósnak lenni, hogy ezt valaki belássa. Emellett, még őket is manipulálhatják, tehát nagyon vigyázni kell azokkal a dolgokkal, amiket egy tudós állít.

2014. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

[link]


itt szó esik a videóbn a roswelli lezuhant tárgyról és valóban ufo. és nem ez volt az első van több ilyen is

2014. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
jaa és második válaszoló: tudomány szerint nincs bízonyíték?? akkor az 51es körzet mi??
2014. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Wadmalac ***** válasza:
80%

"tudomány szerint nincs bízonyíték?? akkor az 51es körzet mi??"

Nézd, ha elterjesztik, hogy az én autómban idegenek bujkálnak, arra nem bizonyíték az, hogy tényleg van autóm. :)

2014. dec. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
60%
Ha viszont a halála előtt vallja ezt egy autószerelő, aki javította a kocsidat, menten igaz lesz :)
2014. dec. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!