Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az MTV operatőre elismerte,...

Az MTV operatőre elismerte, hogy lefilmezték az UFO-kat és látszik a képeiken a nagy ufóik. Miért nem adják le a felvételt?

Figyelt kérdés

Azt állítja egy magyar ufológus, a magyar ufószövetség elnöke, hogy telepatikusan érintkezve földönkívüliekkel megbeszélte velük, hogy kiviszi hozzájuk a Magyar Televíziót (MTV) és lefilmezik az UFOi-kat. Az MTV operatőre is elismerte, hogy rajta van a videokon a "bazi nagy ufóik". [link] Nádorfy Lajos operatőr szerint a nagy SONY kamerájukon rajta vannak az ufók, de sosem fogják bemutatni 2:10-nél magyarázza. https://www.youtube.com/watch?v=66s1ogIhH08


Kisaludy György feltaláló. Feltalálta a gravitációs távcsőt, tehát szavahihető, értelmes ember [link] https://www.youtube.com/watch?v=B2x4Qp3W0Wg

- Mivel magyarázható, hogy nem adják le a filmet az Ufókról ?


Kisfaludy György ufókutató szerint, azzal magyarázható, hogy sosem adják le a felvételeket az ufókról és titkólják a létezésüket, még a felvételt is, hogy "mindenki naív, készületlen idióta. Tök hülyék" 5:50-nál mondja https://www.youtube.com/watch?v=66s1ogIhH08


Szerintem és egy másik ufókutató szerint, aki szintén az ufószövetség tagja, ez egy szándékos félrevezetés, hogy a kapcsolatukat a kormányok kihasználják a saját érdekükben. Melyik az igaz?



2014. dec. 21. 17:53
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
61%

Azok az emberek, akik korszakalkotót találtak fel, mind-mind meg nem értéssel találkoztak.

Sokan foglalkoztak már a történelem során az örökmozgó megvalósításával, (itt meg kell említeni azt a mai magyar milliárdost,aki saját bejelentése szerint pénzel olyan kutatást, ami a "semmiből" állít elő végtelen mennyiségű energiát) ám nem tudni, a meg nem értés, vagy a kényszerképzetük kergette őket őrületbe. (Jómagam az utóbbira tippelek.)

.

"Azt állítja egy magyar ufológus, a magyar ufószövetség elnöke, hogy telepatikusan érintkezve földönkívüliekkel megbeszélte velük, hogy kiviszi hozzájuk a Magyar Televíziót (MTV) és lefilmezik az UFOi-kat."

Értem én, hogy villanymotor, de mi az, ami aztat hajccsa?

Telepatikusan megbeszélte.

Oké!

Telepatikusan beleegyeztek.

Ez is oké.

Aztán az idegenek teleportálták az operatőrrel, a technikával együtt őket oda meg vissza?

Ennél még a Hamupipőke is hihetőbb.

Az államilag (jól meg-)támogatott MTV sem engedheti meg magának, hogy egy kamerát azért tegyen talonba, mert van rajta egy felvétel.

.

Egyes földi államok ténylegesen rendelkeznek földön kívüli technológiával, ez kétségtelen.

Rögtön meg kell jegyezni, hogy ez viszont nem más, mint földi emberek, földi anyagokkal, földi eszközökkel az űrhajó fedélzetén végzett, előre meghatározott kisérletek!

.

Attól, hogy a port.hu-val belinkeled, milyen filmek operatőre volt bárki is, nem jelenti, hogy az illető szavahihető minden viszonylatban!

.

Ennyi.

2014. dec. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán az idegenek teleportálták az operatőrrel, a technikával együtt őket oda meg vissza?"


Nem úgy volt hogy inkább kimentek valahova azt várták az ufót szálljon le?

2014. dec. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:

"Az államilag (jól meg-)támogatott MTV sem engedheti meg magának, hogy egy kamerát azért tegyen talonba, mert van rajta egy felvétel."


Hát a mai fejlett űrtechnológiás világban már ki lehet belőle venni a szalagot.

2014. dec. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
54%

Meggyőztetek.

Most már számomra is hihető.

Igaz, Pataky Attila eseteit többször hallottam, ráadásul ismertebb, mint az opertatőr, az ő állításai még hihetőbbek.

Gyerekként sokszor hallottam Hófehérke történetét, tehát az esetének hihetősége vezeti a listát!

2014. dec. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
34%
Hát hogy én nem akarlak meggyőzni az biztos. :D Hiszel amit akarsz.
2014. dec. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:

"Tehát az USA kihasználja az ufok technológiáját, de ez az úriember egyedül ezerszer érzékenyebb technológiát csinál érdekes. "


Mondasz valamit ! Lehetséges, hogy az ufóktól kapta ő is az útbaigazítást vagy a kész eszközt. Ez is bizonyítja, hogy ufókkal találkozott. :-D


"Amúgy meg szeretném látni azt a sokkal jobb távcsövet meg a nagyon érzékeny képeit, mert állítani én is tudok dolgokat."


Személyesen meg is lehet nézni nála ! A neten így elsőre ezeket a képeket találtam http://www.youtube.com/watch?v=86DGbTjsGRg#t=16 6:00-nél a Hold [link] [link] itt is van kép [link] ez a jupíter [link] ez. Aztán ez a nap [link] ezis valami [link] [link] vannak


""Aztán az idegenek teleportálták az operatőrrel, a technikával együtt őket oda meg vissza?"


Nem úgy volt hogy inkább kimentek valahova azt várták az ufót szálljon le?"


Végig kellene hallgatni a videot, elmondta hogy megbeszélte az idegenekkel hogy jöjjenek az űrhajóikkal valahova egy vidéki helyre, ahol landólhatnak a bazi nagy ufóikkal, kihívta az MTV-t hogy láthasák az ufókat, kijöttek és felvették, ennek ellenére nem adják le ma sem.


Az MTV és Nádorfy Lajos operatőr sem tett személyiségjogi pert, mert Kisfíludy leidiótázta, naív, készületlen idióta. Tök hülyének nevezte az MTV-seket, szóval igaz, Ha készítenek felvételeket az ufókról, akkor sem adják le ! :-P


ez a demokrácia 4?

2014. dec. 24. 19:20
 27/52 anonim ***** válasza:

"Nem úgy volt hogy inkább kimentek valahova azt várták az ufót szálljon le?"


"Végig kellene hallgatni a videot, elmondta hogy megbeszélte az idegenekkel hogy jöjjenek az űrhajóikkal valahova egy vidéki helyre, ahol landólhatnak a bazi nagy ufóikkal, kihívta az MTV-t hogy láthasák az ufókat, kijöttek és felvették, ennek ellenére nem adják le ma sem. "


Neharagudjál már de talán végughallgattam csak nem most hanem egy (vagy több?) éve....

2014. dec. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
67%
Jó kis képalkotó szoftvert használ, ilyen idősen megtanulni programozni tényleg nem annyira rossz, de ha te a gravitációs távcsövében meg az ufóiban szeretnél hinni lelked rajta, tuti csak rasszista a tudomány meg az összes tudós el akarja titkolni az ufókat a kormány miatt.
2014. dec. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
70%
Én is néztem az MTV-t de én ott Snoop Dogg_ot láttam :)
2014. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
az MTV-nél fizetett senkiháziak melóznak..mért fura ha beszívva marhaságot dumál?
2014. dec. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!