Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az MTV operatőre elismerte,...

Az MTV operatőre elismerte, hogy lefilmezték az UFO-kat és látszik a képeiken a nagy ufóik. Miért nem adják le a felvételt?

Figyelt kérdés

Azt állítja egy magyar ufológus, a magyar ufószövetség elnöke, hogy telepatikusan érintkezve földönkívüliekkel megbeszélte velük, hogy kiviszi hozzájuk a Magyar Televíziót (MTV) és lefilmezik az UFOi-kat. Az MTV operatőre is elismerte, hogy rajta van a videokon a "bazi nagy ufóik". [link] Nádorfy Lajos operatőr szerint a nagy SONY kamerájukon rajta vannak az ufók, de sosem fogják bemutatni 2:10-nél magyarázza. https://www.youtube.com/watch?v=66s1ogIhH08


Kisaludy György feltaláló. Feltalálta a gravitációs távcsőt, tehát szavahihető, értelmes ember [link] https://www.youtube.com/watch?v=B2x4Qp3W0Wg

- Mivel magyarázható, hogy nem adják le a filmet az Ufókról ?


Kisfaludy György ufókutató szerint, azzal magyarázható, hogy sosem adják le a felvételeket az ufókról és titkólják a létezésüket, még a felvételt is, hogy "mindenki naív, készületlen idióta. Tök hülyék" 5:50-nál mondja https://www.youtube.com/watch?v=66s1ogIhH08


Szerintem és egy másik ufókutató szerint, aki szintén az ufószövetség tagja, ez egy szándékos félrevezetés, hogy a kapcsolatukat a kormányok kihasználják a saját érdekükben. Melyik az igaz?



2014. dec. 21. 17:53
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező igazad van



ha van kis csecsemö a családban vagy bár kinek aki ezt olvassa

szoltok neki ..babuca, tomika,ágibaba


és a gyermek mereven néz máshova ! azért mert a agya 99,9 % kihasználja


lássa a frekvenciákat

2015. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 MultiLevElTarget ***** válasza:
67%

Üdv!


A világ megosztott és ebből hasznot is húznak bizonyos emberek.


Az elöttem járó válaszadók egy része talán elhiszi a bizonyítékok valóságtartalmát, a másik része azonnal hülyének és idiótának állítja be a kérdéses személyt és állításait mesének titulálja. Szerintem az emberhez méltó ellenvélemény nyílvánítás legalsóbb szintje az ilyen megnyílvánulás. Ha jobbat, okosabbat nem tudunk mondani a másiknál, akkor mindjárt lehülyézük? Így akarunk okosabbnak tűnni? Építs jobb távcsövet! Önerőből! Találj fel olyat, amit még senki! Ha megtetted, akkor rácáfolhatsz mások leszólt törekvéseinek eredményeire, addig nem!


Ha valaki cáfolni akarja Kisfaludyt, akkor az ne ócsárlással kezdje, hanem próbálja leutánozni, megismételni a kísérletet. A tudományos módszer egyik alapja a megismételhetőség. Viszont a tények és állítások, amiket Kisfaludy egyéb felvételén hallottam, eléggé felbátorítottak, hogy elkezdjek én is kutatgatni. Először csak kicsiben aztán, ha minden jól megy, akkor nagyban. Miért baj az, ha valaki ingyen energiát akar adni az embereknek? Miért baj, ha mentesülni akarunk a villanyszámlától? Nem lenne jobb, élhetőbb világ egy olyan, amiben nem kell napi 8-12-16-18 órát robotolni, csak azért, hogy robotolhassunk? Vannak, akiknek kényelmes az élete, de vannak akiknek abszolút szenvedés! Ezeken az embereken kell segíteni, mert ők vannak többen, ők teremtik meg a kevesek óriási hasznát és kapnak morzsákat, vagy még annál is kevesebbet! A fikázás viszont nem viszi előre a malomkereket! Szitkozódással nem lehet termelni!


Én is szeretném látni a "gravizort", de én veszem is a fáradtságot, hogy elmenjek hozzá és magam győződjek meg az állítások helyességéről. Simán ki lehet nézni egy adott napon egy adott égi objektumot, amit meg fognak figyelni más csillagászati eszközzel és összehasonlítani a gravizorral mért eredménnyel. Ha fedi egymást a két mérés, akkor a gép működik. És akkor a gép úgy működik, ahogy Kisfaludy állítja.

2015. jan. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
48%

MultiLevElTarget nevű felhasználó válasza:


a világban 2 dolog biztos


ha ezt nekem megmondod


benyalhatsz

2015. jan. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
Kysfaludy György mérnök időfizikus elismerte, hogy egy stadionnyi méretű ufó szállott alá vidéken és az MTV is a helyszínen volt és rögzítette, el is ismerték, de nem adták le a TV-ben. Ez azért dúrva, nem?
2015. febr. 16. 14:35
 35/52 anonim ***** válasza:
70%
bocs, de ennek az elmeháborodottnak nincs aki higyjen normális emberként..
2015. febr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
68%
Én is sokat hallottam már erről a bizonyos felvételről és remélem, hogy még megérem azt, hogy valaha láthassam is a felvételt. Kisfaludy bácsit hiteles embernek tartom és hiszek az állításában.
2015. febr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem azért titkolják, hogy ne keltsenek pánikot az emberekben. Talán ez lehet az oka, hogy sokan nem hisznek bennük (kivéve én). Én is "nyilvánosságra akarom hozni" a családom előtt amit a saját szememmel láttam, de ők azt hiszik, hogy műhold lehetett stb... Az egész hírvilág azt sugározza az embereknek hogy ufók nem léteznek, de az igazán szkeptikusoknak ajánlom, pillantsanak fel az égre nézzék amíg észre nem veszik hogy mennyi sok csillag van az univerzumban, és tudatosítsák magukban hogy más bolygón is lehet élet. Nem értem miért kell titkolni a médiának ezt az egészet? Talán azért,mert annyira önimádó faj ez az emberiség,hogy még egy másik fajt sem tűr a végtelen univerzumban. Tisztelet a kivételnek.
2015. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:

"Szerintem azért titkolják, hogy ne keltsenek pánikot az emberekben. "


Bennem az kelt pánikot, hogy itt repkednek az UFÓK, ahogyan csak akarnak a kormányok, meg nem is tudják korlátozni a tevékenységüket. Nem is tudják kimutatni az ittlétüket. Látszólag...

2017. jan. 12. 17:41
 39/52 anonim ***** válasza:
Miert kell mindig mindent elhinni?
2017. ápr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
70%
Érdekes nem tudtam vele kapcsolatban erről a dologról. Abszolút megbízhatónak és nagyon okosnak tartom őt, elgondolkodtató ha ő mondja, nem tudom elhinni hogy egy ilyen kaliberű ember egy hülye hazugságot venne a nyakába.
2017. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!