Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Vas megyében UFO észlelések...

Vas megyében UFO észlelések 1980-90 között?

Figyelt kérdés
Olvastam egy két sztorit,de még érdekelne,valakinek nem volt,vagy nem tud ilyen sztorikról ?

2015. jan. 6. 00:42
 1/8 anonim ***** válasza:
miért pont a 80-90 es évek között??
2015. jan. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Spilerke ***** válasza:
59%
Sajnos én a kilencvenes években még pelenkás voltam pedig jó év volt anyu szerint peszeg ő nem látott egy ufót sem.
2015. jan. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

'92-ben Szombathelyen láttam életem egyetlen UFO-ját.

Mai napig sem tudom mi volt, és azóta sem láttam hasonlót.

2015. jan. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Persze vas megyében gyakoriak a földönkívüliek ezért már nem nevezhetjük ufónak őket.Mindig jönnek a mély telepre leadni a vasat,tudod szegényeknek is meg kell élni valamiből...
2015. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért a 80-90es évek,mert ekkor látott valaki egy ufot itt.Pontosan el is mesélte,hogy mi volt. Elég durva volt,nem is akartam elhinni. De biztos nem hazudott ,mert a családtagunk,hogy ki az mindegy.És később megjelent egy cikk az időképen és valaki alá kommentelt,hogy látott egy furcsa dolgot az égen(pontosan egy katona volt) 1989-ben.És a cs.tagunk is kb. ilyenkor látta és észlelt furcsa dolgokat.
2015. jan. 6. 15:29
 6/8 anonim ***** válasza:
És mi volt az a furcsa dolog? A sztori alapján jobban be azonosítható lenne.
2015. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sárváron voltak valami UFO-jelenségek, valami újság is megírta
2015. jan. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És nem tudod melyik újság? Nem a blikk? Mert amúgy sárvári vagyok.
2015. jan. 12. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!