Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha egy faj képes a teleportáci...

Ha egy faj képes a teleportációra, miért röpköd fizikailag létezű űrhajóval?

Figyelt kérdés
UFO, idegen, teleport, reptoid, krixkraxi, lumbulábiak, poloskoid, guargumik, annunaki, glükokortikoidok, plejád, szkeptikuskák mit léptek

2015. febr. 5. 23:27
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
90%
mert a teleportálás sok energiát fogyaszt, csak akkor használják, ha szükség van rá. mint amikor te el sétálsz a közértbe a sarokra, és emiatt nem állsz ki a garázsból, meg melegíted be a kocsit. Én úgy tudom egy normál személyszállító csészealj 10 liter evo dízelt fogyaszt 100-on, de vannak azok a sportcsészealjak, amik azokon a videókon láthatókk mikor cikáznak ide oda, azok 30 liter 100-as benzint is benyakalnak... de még az is jobban megéri mint a teleport...
2015. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

Segítenek erre nem képes idegeneknek vagy nem mennek, csak néha odateleportálnak.

Ha csak saját fajuk vagy erre képes idegenekkel kerülnek kapcsolatba, biztos nem hajókáznak...

Gondolkodj lehetőségeklre, és még csak párat említettem.

2015. febr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%
Gondolkozz, tudatosodj, okosodj ha tudsz.
2015. febr. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
82%
Gondolj bele véletlenül hozzánk teleportálnának micsoda adót kéne fizetniük érte még az ük lényeik is fizetnék főleg megye matrica nélkül.Ezért inkább járművel közlekednek és vesznek megye matricát.
2015. febr. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
29%
A távolság a lényeg, továbbá síkok között is képesek ugrálni, arra meg a teleportálás nem elég, mert a fizikai valód is át kell helyezni.
2015. febr. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
21-es: amit a hozzászólásod elején írtál, abban látok logikát, de ugye azt csak viccnek szántad, hogy az idegenek járművei benzinnel működnek?
2015. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
írtam hogy van olyan is amelyik gázolajjal...
2015. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Én arra céloztam, hogy semmilyen olajjal meg benzinnel, nem olyan módon, amelyen a mi hagyományos közlekedésünk alapul; tehát nem belső égésű, környezetszennyező motorokkal mennek.
2015. febr. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
de én láttam... akkkora koromfelhőt nyomott itt a házunk felett vmelyik északa is... :D nem érted a tréfát
2015. febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
A reptoidok repteleportálnak.
2015. jún. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!