Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Eme, zöld objektum London...

Eme, zöld objektum London felett, lehetett UFO?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elég gyakoriak a feltételezett UFO-észlelések a kínai lampionok népszerűségének köszönhetően. De talán ez most más…


Sasszemű UFO-megfigyelők észre vették, hogy kísérteties zöld fény lebegett a londoni szilveszteri tűzijáték alatt. Többek szerint ez a zöld fény nem úgy tűnik, mintha kínai lámpa volna. A felvételt feltették a YouTube-ra, hogy laikusok és szakértők vitázzanak, valóban idegen objektumot rögzített-e a kamera.


https://www.youtube.com/watch?v=3PJF48mb4OY#t=13


2015. febr. 13. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Én augusztus huszadikán láttam ufót. Egy elrepült pónilovas léggömb volt az.
2015. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

A fene ők is jöttek szilveszterezni ?

Az inkább egy zsák amit elfújt a szél.

2015. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Vagy egy drón ami veszi a tüzijátékot.
2015. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hét én nem vagyok szakértő, de laikusként szerintem ez bármi lehetett. Mindenesetre igaz, ami igaz az utóbbi időszakokban valóban túl sok fura égi jelenségek szaporodtak el, amiken ugyan vitáznak, de konkrét/bizonyítható magyarázatok akkor sincsenek rá.
2015. febr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Shai-Hulud ***** válasza:
62%

Ha nem tudják, hogy mi az a zöld objektum, akkor UFO.

Ha tudják, hogy mi az, akkor nem UFO.


És ebben az ojjektumban veszik ki a zoxigént a vízbül, teccikérteni?

2015. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!