Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Fényes tárgyak New Orleans...

Fényes tárgyak New Orleans felett, szivar alakú objektum Mexikóban! UFÓ volt és ha igen, melyik faj volt és mit akart?

Figyelt kérdés

Újabb fénylő tárgyakra figyeltek fel New Orleansban, amit kamerával is sikerült rögzítenie az egyik helybélinek, rajta kívül még több tucat ember látta a jelenséget. Mexikóban pedig egy szivar alakú azonosítatlan tárgyat vettek videóra.


Az első felvételen kizárhatjuk a “világító lámpások” teóriát, mivel a két tárgy teljesen ellentmond a természetes mozgásnak, ugyanis szinte együtt mozogtak és távolodtak az égen. Vajon mik lehettek ezek a fényes tárgyak? A második észlelést fényes nappal készítették, és egyértelműen egy hatalmas szivar alakú repülő tárgyat sikerült videóra vennie a szemtanúknak. Egyesült Államok , Louisiana, New Orleans

2013 október 18.


A szemtanú leírása:

Október 18-án New Orleans francia negyedében sétáltunk kamerával, és meghallottam, hogy néhányan csodálkozva nézik ezeket a furcsa tárgyakat az égen, így elkezdtem filmezni őket. Elkészítettem a felvételt, majd eltűntek az esti sötét felhőkben.

http://www.youtube.com/watch?v=4kpjfO7mO9o

Mexikó, Domingo

2013 október 27.


Egy hosszú, fényes, úgy tűnik két részből álló szivar formájú objektumot sikerült lefilmezni Mexikó felett.

paranormal.hu

http://www.youtube.com/watch?v=WEk29PHkcEM


2013. nov. 4. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Havannoidok voltak, azok ennyire szivarosak. Steven Segal már készül Orleans utcáin az invázió vissza-aikidózására.
2013. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kkory cod ***** válasza:

Ezek csak a csillám

F*-a*-s*-z*-ú* lámák legettek.

2013. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Már aggódtam, hogy a mai trollkodás elmarad.
2013. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 DarkLantern ***** válasza:

A mi fajunk volt (reptoid) nem akartunk semmit, csak teszteltük az új hajó típusokat és hajtóműveket. A felvétel készítőit már keressük, ki fogjuk őket iktatni.

III. Erfijul reptoid főtanácsos helyettes

2013. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Információ Kapitány ***** válasza:
Te valami nézettségre hajtasz a feltöltött ócska videóiddal pénzért? Gyanús vagy te nekem te vadász!
2013. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elsőn nem látok semmi természetellenes mozgást. Két valami, aminek vagy önfénye van, vagy visszaverődik róla fény lassan emelkedik felfelé függőlegesen.
2013. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szivar volt. hanem egy óriási cigaretta [link]
2013. nov. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!