Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki hiszi azt hogy látott ufot?

Ki hiszi azt hogy látott ufot?

Figyelt kérdés
2015. febr. 14. 16:27
 1/8 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Mindenki, aki látott valamit az égen, és nem tudta, mi az. Ezt a jelenti a szó.
2015. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én.


De csak egy napig. Mert utána kiderült, hogy csak egy meteor robbant fel a levegőben. Szóval egy napig UFO-volt, de aztán már nem.

2015. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan láttam egyszer. Aztán kiderült, hogy az a fajta mécses-ballon vagy mi a neve.
2015. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Hifed vagy nem hifed , minap az ufodában láttam , nem is egyet ,hanem vagy tíz ufot is.:)
2015. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Én már láttam, ahogy sokan rajtam kívül, a múltkor pontosan két héttel ezelőtt a szomszéd is látott egy ufót, ami számára neméppen szerencsés találkozás volt. Összekapott az asszonnyal, aki hozzá vágott egy tányért ő persze nem tudta azonosítani, mivel hirtelen kapta az égi áldást, ellentétben velem, aki látta a történteket és természetesen ügynöki képességeim segítségével azonosítani tudtam a repülő tárgyat, amit az szomszéd asszony hajigált a férjéhez, a férj is szerencsés módon megúszta egy enyhe agyrázkódással és pár darab tányér szilánkkal a homlokában. Most azon gondolkodom, hogy írok róla egy könyvet hátha keresek rajta pár ezret.
2015. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Apám meg anyám meg a tesóm is látott ufot de ők teljesen látták hogy egy korong valami volt ami fénylett és hangtalan volt.Tesóm pedig látta este leszálni másnap reggel elmentek oda és kör alakban ki volt égve a fű és azóta se nőt ki ott a fű.Én hiszek bennük de én még sajnos egy darab ufot sem láttam nem hogy egy kör izét.Ápámra meg anyánra rávilágítotak és mikor meglátták őket akkor hirtelen elmentek.Anyám csak anyit látott hogy elment valami hangtalan izé apám meg akkoriban ivott úgyhogy lehet hogy nem is világítottak.Minden esetre ilyen élménynek én is örülnék.
2015. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

párszor kimentünk nyáron szüleimmel, csak pár órára este, és mind a négyen meglepődtünk mennyi minden történik felettünk


CSAK PÁR ÓRA volt az egész, ja és tiszta égboltunk volt..öcsém mondta, hogy látott, egy olyat hogy csillagfényű objektum szempillantás alatt megáll, lassulás nélkül, majd megint elindul és megint megáll..ilyenekre mondja valaki, hogy ez sima egyszerű hullócsillag..

2015. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én láttam. Nagy volt (1km) hatszög alakban ki volt világítva vagy 10-12 sorban a szélein, és hangtalan, nagyon lassan repült kb 4-5 km. magasan, 8 percig láttam kb, megállt lebegett 1 percig majd összement, zsugorodott úgy tizedére,egy pillanatra eltűnt majd ismét megjelent úgy 1km. rel arrébb ott is lebegett utána lassan elindult majd egy pillanat alatt eltűnt, nem elrepült eltűnt. 4éve nyáron történt.
2016. febr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!