Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Embernek álcázott reptoidok....

Embernek álcázott reptoidok. Engem a hideg kiráz ha belegondolok, hogy akár a legjobb barátom is lehet az vagy a kedvesem. Mi a leghatékonyabb módja megállapítani, hogy ki az és ki nem?

Figyelt kérdés

2015. márc. 13. 02:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Igaz bírják a hőmérsékletet!!!!

Ezért próbáld meg Őket felgyújtani!

De vigyáz mert ha rendes ember mint Te akkor szopacs!

De legfőképp minél magasabb rangot akarnak elérni: miniszter, polgármester,Multicégek főnöke....stb.

2015. ápr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
Nem tudom menyit tudsz a gyíkemberekről de azok irányítják a nagyhatalmakat. Ezért totál fölösleges fosni mert veled nem lesz dolguk.
2015. ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

A reptoid csak egy kamufaj a sok közül, vannak macska-, meg polipemberek, ésígytovább. Ezek valójában nem földönkívüliek, hanem démonok, akik földönkívülinek adják ki magukat.

Álcázott lény két dologról ismerhető fel (legalábbis én ezt a kettőt tapasztaltam): ha a közeledben van, olyan magas hőmérsékletet áraszt, amire egy élőlény se képes, mintha egy két lábon járó kályha lenne a közeledben. A másik jel, hogy förtelmesen undorító szájszaguk van, de ne a szokásos kellemetlen szájszagra gondolj, ez szó szerint kénköves pokolbűz, olyan mintha szét lennének rohadva belülről. És még valami. Ha a közeledben vannak, rossz érzéseid támadnak, minden ok nélkül feszültséget és félelmet érzel és menekülni szeretnél.

2016. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Ja és ezek nem feltétlenül egyszerre fordulnak elő, valamelyiknél ez van, valamelyiknél az. És a viselkedésükre is figyelj oda, az is sokmindent elárul, mint mondjuk az állandó harag és agresszió, az indokolatlan dühkitörés, vagy ha uralommániás.
2016. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
"Icke nevű tudós" :D ezen jót röhögtem.
2016. máj. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

18-as! Az nem reptoid hanem pszihopata. Nem a filmespszihopata hanem a pszihiátriai eset. Kedvesebb álcázott nèven antiszociális ak is hìvják! XD nárci-ptod! Király!

Na megfőzted? Levágtad? Szagolgattad a száját? Ha van ilyen lèny tuti nem a pórnèppel vegyül!

2016. jún. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Ajánlj fel neki egy bogarat elfogyasztásra. Leleplező videót linkeltem ahol lelepleznek így egy reptoid vezetőt, a filmecskének szándékosan rossz minősége, hogy ezzel kikerüljék a youtube videó filtert, ami kiszűrné eme igazságról szóló filmet is:

https://www.youtube.com/watch?v=Kn6qsCf2-Q4&feature=youtu.be..

2016. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

A 22-eshez annyit tennék még hozzá, hogy ők igyekszenek a faji tisztaságuk miatt csak egymás között szaporodni/házasodni.

Tehát annak az esélye hogy neked közöd legyen legalább egyhez, nagyon nagyon kevés!!!

2016. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Tök lazán beszélgetés közben kérdezd meg tőle, hogy melyiket szereti jobban, a viaszmolyt vagy a rózsabogár lárvát? Ha rögtön rávág valamit gondolkodás nélkül akkor reptoid.
2016. jún. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Ezeket a lényeket - amik valójában démonok - ugyanazok a viselkedésformák jellemzik, amiket az általuk belénk ültetett hüllőagy ad.

Ezek a tulajdonságok: erőszak, félelem, negativitás, hataloméhség, kegyetlenség, telhetetlenség, uralommánia, érzéketlenség, egocentrizmus, önzés, mértéktelenség, gyávaság. Akiknél ezek a tulajdonságok erősen dominálnak, ott esélyes, hogy gond van.

Nekem volt ilyen ismerősöm, nála testi jelet is megfigyeltem: irtózatosan magas a testhőmérsékletük, ha valamelyikük a közeledben van olyan, mintha egy két lábon járó kályha lenne.

2016. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!