Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valaki halott már az ufó...

Valaki halott már az ufó gömbökről?

Figyelt kérdés
Úgy tudom hogy a tudósok nem tudják megmondani mi ez mert tud magától mozogni a belseje súlytalan,és ha lejtőre teszik legurul, majd viszamegy.

2015. márc. 25. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

telepátiával beszéltem már erről idegenekkel, ezek "kémgömbök" melyekből a reptiliánok 20 db-ot hagytak a földön

úgy funkcionálnak mint egy webkamera és ezzel figyelnek minket hogy 2016-ban le tudják igázni az emberiséget

2015. márc. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 VaTa94 ***** válasza:
Hallottam róla és talán még senkit nem öltek meg, hogy halott legyen tőle. Bár vannak valamelyik amcsi sivatagban olyan kövek amik maguktól mozognak. És ha egy földi kő is csinálhat ilyent egy tegyük fel füldönkívüli is megeteheti. [link]
2015. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Ufo kaki
2015. márc. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
azokat a köveket a szél mozgatja, télen az a völgy egy sekély tócsa lesz, alga kezd nőni benne + síkos az iszap aztán megfagy, tavasszal olvadáskor a kövek alatt és körül jégréteg marad, ez lehetővé teszi hogy a leggyengébb szellő is elmozgassa őket.Tehár a kövek nem mászkálnak hanem a síkos algás-iszapos talajon vitorláznak a szél segítségével
2015. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
aztán mikor a víz elkezd elpárologni már olyan sekély hogy belesüllyednek a talajba de a szél még mindig mozgatja őket és ekkor keletkeznek a csíkok amik útjukat jelzik
2015. márc. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez egy könyvben is meg van a neve ufó a láthatáron írta nemere István.
2015. márc. 25. 17:42
 7/14 anonim ***** válasza:
a gömbök mint mondtam idegen technológiák, az a feladatuk hogy figyeljenek minket olyan webkamera szerűek a kövek mozgását meg egyszerű természeti jelenség okozza
2015. márc. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
NA ha tudod mik mond el hogy működik
2015. márc. 25. 17:48
 9/14 anonim ***** válasza:
a gömbök olyan anyagból vanak mely rezgéseit az idegenek azon belül is a reptiliánok összehangolták a Marson és a Holdon található bázisaik kémszobáival, ezek olyan szobák melyek fala valami féle fémmel van befújva középen egy szerkezet kristállyal a közepén a szobák falának egy része üvegszerű anyagból van melyet ha akvitálnak a kristályhoz érintett magnetit segítségével el kezdi azt a képet mutatni amit a gömbök "látnak" tehát ami körülveszi a gömböket azt panorámában láthatják, mintha ők lennének a gömbök, mindegyik "kémkamerához" tartozik egy szoba(irányítóközpont).Azért képesek önálló helyváltoztatásra mivel irányítják őket, összesen 20 gömböt engedtek szabadon a Földön, 10 a levegőben kutat ezeket gyakran látni vélik és gömbvillámnak/meterológiai ballonnak próbálják beállítani, 10 a Földön járja útját ezek egyébként kisebbek mint a levegőben kutakodó társaik
2015. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem akkor te biztos ufó vagy,sok kérdésem van tőled.
2015. márc. 25. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!