Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valaki halott már az ufó...

Valaki halott már az ufó gömbökről?

Figyelt kérdés
Úgy tudom hogy a tudósok nem tudják megmondani mi ez mert tud magától mozogni a belseje súlytalan,és ha lejtőre teszik legurul, majd viszamegy.

2015. márc. 25. 17:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A sivatagban vándórló kövek rejtélyét megfejtették. Nem súlytalanok és nem gurúlnak vissza csaka sivatagban
2015. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Menyire fejlettek az ufók,mekkora területet uralnak,képesek láthatatlanná tenni az űrhajójukat a többit privátban elmondhatod nem mondom el senkinek esküszöm.
2015. márc. 25. 18:40
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak ufók.
2015. márc. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Most komolyan? Én ezt az egészet nem hiszem mármint az elrablásokról emlékképek maradnak és érdekes módon mindenkinek hasonló meg vannak olyan kedvesek az idegenek hogy megmutatják honnan jönnek aztán spermát vesznek na ne már annyi hülyeséget hordtak az emberek 80-100 év alatt össze,hogy ebből már semmit nem lehet szerintem értelmesen kiszűrni
2015. márc. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!