Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha ufót látnál és le is...

Ha ufót látnál és le is tudnád fényképezni vagy bizonyító erejű filmre vennéd, mit tennél vele?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy a bulvármédiába vagy ufómagazinba vinnéd el és keresnél pár milliót vele vagy a kormánynak, titkosszolgálatoknak mutatnád-e meg előszőr?
2015. ápr. 5. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
nekem tulajdonomban áll pár kép melyet a Marson fotóztam, ezen a blueberryknek nevezett ""vaskiválások""(igazából növények) láthatóak valamint valami ?gomba féle?, egyébként vannak kipreparált marsi lényeim is a szobámban található laborban valamint a blueberrykből is hoztam haza egy keveset és szaporítom őket, képet nem adok meg senkinek csak ha titoktartást fogadnak és nem adják ki senki másnak
2015. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Senkinek nem mutatnám. Nem célom fogócskát játszani, hit téríteni, vagy nyilvánosan ünnepeltetni magam.

Ha egyértelműen ellenségek, mindenkinek szólnék.

De ha szólni kell, kutatóknak szólnék: nem hatalommániás és személyiségzavaros féleszűeknek, akik közveszélyesek.

2015. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A titkosszolgálatoknak nem mutogatnám. Mert amikor Pápán lezuhant egy UFO, utána az egyik koronatanú pilótát makk egészségesen leszázalékolták az elmeállapota miatt csak azért hogy senki se higgyen neki. Az akkori Veszprém megyei napilapban, a Naplóban ez jelent meg. Vagyis mint ha menne a szándékos hallgatás.

Ha ezek az UFO-k titkos repülő szerkezetek, akkor a titkosszolgálatoknak felesleges is mutogatni.

Nem tudom mit csinálnák a bizonyító felvétellel, és valószínű akinek van ilyen a birtokában ő sem tud vele mit kezdeni. Maximum felrakja a YouTube-ra, ahol aztán a kamu filmek közt állapítsa meg a néző hogy mi az igazság.

2015. ápr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
fel a netre vele
2015. ápr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Missi_Key ***** válasza:
senkinek, lapítanák nehogy neutralizáljanak..aztán elkezdenék kutatni..olyan embereket akik tudnak ezt azt...
2015. ápr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
egyébként én nem viccből írtam hogy vannak a Marsról képeim melyeket saját magam fotóztam
2015. ápr. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Mert a kormánynak ez újdonság lenne egyébként? Vagy mi okom lenne ezt feltételezni?
2015. ápr. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én megszedném magam. Azzal jobban járok.
2015. ápr. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
youtube
2015. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 francesco_90 válasza:
Beraknám a családi albumba...
2015. ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!