Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudtok írni a bevonzás létezés...

Tudtok írni a bevonzás létezését bizonyító dolgokat?

Figyelt kérdés
Fontos lenne számomra, főleg olyan időkre amikor kételkedek, szóval írjatok le bármit, amiről úgy gondoljátok nektek is segítene.
2013. jún. 3. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon akarsz valamit, akkor tudatosan es tudatalatt is ugy viselkedsz ami ezt segiti. Ilyen ertelemben mukodik, es ez bizonyitott. Persze amikor nem rajtad mulnak a dolgok (pl de jo lenne egy 5os a lotton) akkor nem.
2013. jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmet találtam, munkát találtam, pénzügyileg rendbejöttünk és telepátia-társra is leltem a Titokban megismert technika segítségével. Kb. 5 éve alkalmazom. Másik ilyen film még a Mi a csudát tudunk a világról? 100%, hogy működik.
2013. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Agykontrollsikerekről van jópár könyv, pont azért jöttek létre, hogy az emberek hitét erősítse mások sikere. :) Persze agykontroll nem egyenlő vonzás törvényével, de segíthet. Ha a vonzás törvényéről több infóra vágysz, nézd meg a Titok film szerzőinek a neveit, keress rájuk és olvasd el a könyveiket, elég jók!
2013. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Képzelj el egy pakli kártyát, hogy minden lapja egy-egy ember. Képzeld el kártyavárként, alul a négy ásszal. utána vonzzad be magadnak a makk ászt. Azt fogod tapasztalni, hogy összedől a kártyavár, azaz minden lapnak (minden embernek) a helyzete megváltozik. Magyarul, ha ez működne, és bevonzanád x-et, akkor x nem találkozik y-nal, aki így előbb ér a Jókai térre, elkerüli Z-t, aki állást tudna neki ajánlani. A felesége elhagyja, mert nincs munkája, stb.stb
2013. jún. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!