Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Látatok már UFOt?

Gamakicsi kérdése:

Látatok már UFOt?

Figyelt kérdés

A tv-ben és a neten sokszor látom hogy, láttak csészealjat vagy ilyesmiket, és sokan állítják az interneten hogy láttak. van olyan aki azt mondja hogy élete során 6-7 száz UFOt látott :) XD

mi a véleményetek erről?



2015. máj. 4. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Én már láttam ufót. Le is videóztam és fel raktam youtubera tessék a link: https://www.youtube.com/watch?v=bEk_W9MVJlw
2015. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igényes felvétel XD csak így tovább
2015. máj. 4. 13:03
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Amúgy olyan aki 6-7 szer látott ufót az azért jó erős anyagot szívott az biztos :D De nekem volt volt 1 tapasztalatom ilyen esettel még nagyon-nagyon régen talán 7-8 éves koromban láttam az égen egy pontszerű valamit az égen délután 5-6 óra felé szép volt az idő tisztán lehetett látni. Elsőnek szépen lassan mozgott megállt egyhelyben majd hirtelen akkora erővel repült tovább fel hogy beszarás. Ezt tényleg megéltem hatalmas volt. De ezt még akkori gyerek fejjel nem sikerült fel fognom :D De most már tudom hogy mit láttam :-)
2015. máj. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Szaros telefon folyton ismétli a szavakat amiker írokXD
2015. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2015. máj. 4. 13:26
 6/11 anonim válasza:
43%
Én láttam repülő csészealjat, múltkor, mikor részegen jöttem haza.
2015. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Lehet a magas alkoholtartalmú vérre gerjednek.
2015. máj. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
én is láttam már csészealjat és sárga zöld piros kék fények egymás után jöttek rajta de este volt és az a csészealj nagyon messze volt
2015. máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
A szemközti ház erkélyén, házaspári veszekedéskor többször láttam repülő csészealjakat, sőt, volt hogy ellenkező irányba repültek ugyanazon időben!
2015. máj. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokaz!

nagyon jól szórakoztam rajtuk :)

2015. máj. 6. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!