Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttatok már majdnem testközel...

Láttatok már majdnem testközelből csészealjat? Olvassátok el lent én mit láttam.

Figyelt kérdés
Látott már valaki csészealjat majdnem testközelből? Én nemrég jöttem haza sötétben, este 10 óra körül, gyalog és mikor beértem az utcánkba, az úton láttam magam előtt fénycsóvákat... felnéztem és ott helyben azthittem szívinfarktust kapok!! Hát csesszétek meg... kb. 10 méterrel a ház fölött egy bazinagy csészealj. Sikítottam és rohantam haza.... pont nálam volt a fényképező, de persze, hogy nem az volt az első ami eszembe jutott.. :/ Megijedtem.. a kapunkban még felnéztem, ott volt a mi házunk fölött... berohantam és az ablakon sem mertem kinézni.. kb. 10 per múlva hallottam, hogy nagyon ugattak a kutyák az egész utcában.. akkor már kinéztem és csak a szembe lévő utcában láttam a hatalmas fényt gömb alakban... látott már valaki ilyesmit? Én frászt kaptam.

2015. máj. 18. 02:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%

Hülyén jobb meghalni vagy okosan?

Gondolom erre az lesz a jó válasz, hogy okosan élni.

De most már nem fogjuk tudni, hogy mit láttál.


A lényeg, hogy élsz, hogy feltetted ezt a kérdést:)

2015. máj. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Fhuuu... tudsz olvasni??

A kérdésem az volt, hogy látott.e már valaki ilyesmit. -.-"

2015. máj. 18. 03:26
 3/23 anonim ***** válasza:
50%

Nem, ilyet még senki se látott.

Te sem.

2015. máj. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%

"Ilyesmit", vagy csészealjat?Csészealjat már többet is láttam, amikor ismerősöm teával kínált.

Repülő csészealjat is láttam, a szemközt lakók családi vitája volt a kiváltó ok.

2015. máj. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
El kellene menned egy teljes kivizsgálásra. Nagyon rossz lehet a lelki világod, a lelki egyensúlyod. Ami már kihat a környezetedre.
2015. máj. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%
Milyen anyagot toltál?
2015. máj. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
Én láttam már csészealjt, bizony hogy láttam! A múltkor történt, amikor anyám citromos teát főzött nekem, mert lázas voltam. Elém rakta a poharat és a kiskanált, de nemcsak hogy egy sima poharat kaptam, nem! Hanem a pohár alatt volt egy csészealj, ami fehér volt és nagyon sima volt a felülete. Egyébként a lázam 39 volt, ha netán valakit érdekelne.
2015. máj. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ha csak poént tudtok csinálni belőle, minek vagytok itt? Komolyan mondom.... menjetek a Szórakozás témakörbe, ne az ezotériába. Idióták.
2015. máj. 18. 17:29
 9/23 anonim ***** válasza:
2015. máj. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
Én sem értem, hogy miért ezzel a témakörrel szórakoznak, inkább menjenek a humor kategóriába, ha már annyira nem bír magával ez a sok hülye, ott kiélheti magát!
2015. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!