Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Létezhetnek földi dolgokra...

Létezhetnek földi dolgokra rettentően hasonlító (nem alakváltó! ) idegenek?

Figyelt kérdés
Mondjuk létezhet olyan idegen faj amely egyedei úgy néznek ki pont mint mi, csak mégsem?Vagy esetleg olyanok melyek a földi állatokra/tárgyakra kísértetiesen hasonlítanak?

#idegen #UFO #lény #kriptid #bojlert keresek mert eladtam
2015. júl. 6. 17:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A krixkrakszok vagy mifenék nálunk konyhaasztalnak álcázzák magukat, így terelve el a figyelmünket diabloikus terveikről. És akkor még a reptoid álló órámról nem is beszéltem, a hamumakikat még nem fedeztem fel, de ha rájövök milyen alakban bújkálnak szólok :)
2015. júl. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
70%
A szilvásbuktoidok felvehetik például a bojler alakját...az N ufók meg kiszeltünciét....
2015. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
De direkt írtam ne ismert alakváltó fajokat írjatok hanem nem ismerteket amiknek alapból földi kinézetű alakjuk van.
2015. júl. 6. 19:18
 14/22 anonim ***** válasza:

Nem ismerteket? Hogy számolhatnának be az emberek olyan idegenekről,amiket még nem ismernek? :D Az se biztos,hogy vannak ilyen lények,amikről lehetne kiselőadást tartani.

Sőt,ezt még bizonyos kritérium között.

Egyébként én küldtem egy linket,amin "ismert" fajok arculatáról beszámoltak,bár lehet,ezekről már rég' tudtál. :))

2015. júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Hát igen az a baj a legtöbbet már rég ismerem, azért kérnék olyanokat melyeket még nem ismerek
2015. júl. 6. 19:34
 16/22 anonim ***** válasza:

[link]



Tessék,ez szerintem hasonlít az emberre.

Mit gondolsz,ez milyen fajhoz tartozik?

2015. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Gujmán
2015. júl. 6. 20:19
 18/22 anonim ***** válasza:
77%
Létezik ilyen faj, ők a tehunok. Úgy néznek ki mint a tehenek, de ők egy másik naprendszerből érkeztek hozzánk. A marhacsonkításos ufo történetek valójában a kis szürkék és a tehunok közötti titkos háború véres fejezetei. Pedig a két nép között régen harmonikus kapcsolat volt amire a legnagyobb bizonyíték a szürke marha.
2015. júl. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Velocitraktór ne trollkodjál bakker ! Alakváltók vannak, pont. Nincsen nem alakváltó idegenek, akikolyanokmint te
2015. júl. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Utolsónak: [link]
2015. júl. 6. 23:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!