Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A gyíkemberek (Annunakik/Reptí...

A gyíkemberek (Annunakik/Reptíliánok) lehetnek a valóságosak, mi pedig csak fikció?

Figyelt kérdés

Az univerzum egy számítógépes szimuláció ! Nem pusztán a legtöbb kvantumfizikai tény mutatja ezt, hanem már bizonyíték is van rá. Mégpedig az, hogy a kozmikus sugárzás részecskéinek energiamaximuma van 10^20 elektronvoltnál. Ami azt jelenti, hogy a szimulációban a részecskék mozgása és így energiája összefügg a képpontok közötti távolsággal: minél kisebb a rácsméret, annál nagyobb lehet a részecskék energiája. Eszerint, ha univerzumunk szimuláció, akkor a leggyorsabb részecskék energiájának maximuma van. [link]


A DMT-s beszámolók, melyek a valós világot tárják fel, egyöntetűen magasabb térdimenziókról számóltak be a szer használói és ugyanolyan típusú idegen lényekkel is találkoztak. [link] Azon lényeg akikkel találkoztak a gyíkemberek, hatalmas kivilágított gépkomplexumokat vezéreltek. Lehetséges, hogy ők teremtették ezt az univerzumot és benne minket is...


Gondolkozz el egy picit ! Az egyetlen értelmes lény a világban egy rondí gyíkemberféle, mivel magukat satnyának, dúrva bőrűnek és esztétikailag csúnyának érzik, akartak egy szép testű lényt teremteni, akiket csodálhatnak, irányíthatnak, tanulmányozhatnak, akár idővel olyanokká is akarhatnak válni, mint akiket elképzeltek azaz mi emberek. Ey szuperfejlett civilizáció képes univerzumokat sziumulálni, melyben tetszés szerint állíthatják be az azt alkotó élőlények tulajdonságait, testét, szellemiségét, gondolatait. Lehet mi vagyunk az akikre vágynak ?



2015. júl. 17. 21:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
87%
Én már nem hiszek bennünk.
2015. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
42%

Emberekben is van 15% hüllővér elvileg ha már itt tartunk ! Gondolom a kékvérűek sem idegen fogalom bennük több van és őket jobban tudják irányítani is viszont ők meg minket! Ebből kell kitörnünk és átvenni a saját testünk feletti "irányítást"


Érdekes felvetése engem is érdekelnek ezek a dolgok már egy ideje....de a többi interdimenzionális lénnyel mi a helyzet?

2015. júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim válasza:
89%
Én vérfarkas vagyok amikor vér van a farkamban !
2015. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
83%
Az se rossz!
2015. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 A kérdező kommentje:

"Kérem, ne essünk bele a sztereotípiák csapdájába. Attól, hogy valaki gyíkember, nem szükségszerűen gátlástalan és alattomos. Vannak közöttünk széplelkek is"


Épp ez a lényeg, hogy nincsen ! A reptílián gének ezeket az általános tulajdonságot hordozzák, ilyenek a gyíkemberek. Ez az utópia, hogy széplelküség meg jóság az elmélet szerint egy megvalósíthatatlan idealizmus. Azért hozták létre az univerzumot, hogy ezt a szépséget megvalósúlva lássák


"Vannak kivételek is."


Te ? :-D


"hát, fura elképzelés hogy valaki csak azért beprogramozzon egy egész univerzumot, mert nem tartja szépnek magát...


az még furább hogy egy elképzelt programtöredék legyen a szépségideálja.. "


Miért lenne fura? Teljesen természetes, hogy az ideálokat meg szeretnénk valósúlva látni, akár másban (szülő élsportolónak neveli a gyerekét, mert ő nem lehetett az), akár egy bábvilágban.


Tudod hány szerek nevelkedett fel Barbie-n és Kenen ? Rengeteg lénynak az volt a szépségideálja, noha ismert, hogy olyan testarányok nem létezhetnek a valóságban. Ez ahogy babázgat a gyerek az álmait éli meg. Fejlett embereknél pedig szimuláció. Te is PC játékokon éled meg a vágyaidat, hogy kilősz tankokat meg karaktereket sebzel szét a fejlődő szimulációban. Ugyanaz tőrténik. Miért ne lehetne ez?

2015. aug. 14. 18:56
 16/71 A kérdező kommentje:

"Emberekben is van 15% hüllővér elvileg ha már itt tartunk ! Gondolom a kékvérűek sem idegen fogalom bennük több van és őket jobban tudják irányítani is viszont ők meg minket! Ebből kell kitörnünk és átvenni a saját testünk feletti "irányítást"


Érdekes felvetése engem is érdekelnek ezek a dolgok már egy ideje....de a többi interdimenzionális lénnyel mi a helyzet?"


Jól látod a helyzetet, mármint hogy az alapösztöneink a hüllőére emlékeztetnek a kisagyunk hüllő. Az egyedfejlődéskor az anyuka pocijában hüllő lesz az egyed egy ideig.

Az elmélet szerint,ha mi valójában reptíliánok lehetünk, akkor a génállományunk a tulajdonságaink bizonyos észét tükröznie kell, tehát kell lennie benne hüllőnek.


A többi interdimenzionális lényről nem tudom pontosan hogyan lehet ide illeszteni. Lehetséges, hogy ők is látező, de már a reptíliánok által kipusztított faj kihaló egyedei. Az is lehet, hogy ez a szimuláció része,mert vagy bugos a rendszer vagy szükségképpen megjelennek olyan jelenségek, melyek a mellékhatásai a tevékenységünkek. Bármi lehet....


Ön mit gondol erről?

2015. aug. 14. 19:01
 17/71 anonim ***** válasza:
79%
"kékvérűek" a kékvérűeknek nem kék a vére igazából(a legtöbb idegen fajnak sem kék a vére) a kékvérűség tulajdonképpen a hüllők hidegvérűségére utal, a kék hideg szín innen jött az elnevezés
2015. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 FüligJimmy88 ***** válasza:
90%

Egyrészt a kvantumfizikában nincsenek tények, csak felvetések. Megjegyzem nem rossz felvetések, csak éppen nem arra vonatkoznak, amit egyesek bele szeretnének látni. Mert ahogy elnézem, vannak egy csomóan, akik úgy gondolják, hogy baromira értik, így aztán mindent azzal próbálnak megmagyarázni, akinek meg még annyi esze sincs meg csak csorgatja a nyálát, hogy hogy megmondja a tutit. De most ebbe nagyon nem akarok belemenni, értelme se sok lenne... Banyek, ezt a szegény kvantumfizikát is már legalább annyira ledegradálták a sok ostoba hozzászólással, mint az egész ezotériát... Na mindegy, tényleg nem megyek bele, csak még jobban felkúrom magam agyilag...


Másrészt: már ne is haragudj, de attól, hogy összefüggéstelenül leírsz két tucat részinformációt, attól még nem lesz igazad. Legalábbis én semmi olyasmit nem tudtam kibogozni a beszámolódból, amitől legalábbis elgondolkoznék... Milyen rácsméret? Meg milyen képpontok? Miről beszélsz? Ennek semmi értelme. Én elhiszem, hogy nem csak a nálad is kevésbé kompetens egyedeket próbálod hülyíteni, de csak mert ilyen fene nagy szívem van, és így is nehezen...


Harmadszor: magasabb térdimenziók mindettől függetlenül létezhetnek. Elméletileg. Talán láttad a Mézga családnak azt a részét, amikor az Aladár egy felfújható űrhajóval röpködött és beleütközött egy 2 dimenziós világba. Na: ennyi erővel ez akár fölfelé (4-5-20 D ) is lehetséges lehet. De ha így is van, akkor sem valószínű, hogy mi, 3 D-s lények ebből valaha is érzékelni fogunk bármit is.


Negyedszer: itt vannak ezek a gyíkemberek, Ebbe megint nem akarok belemenni, még sosem láttam egyet sem... De egye fene, elhiszem hogy vannak, nem érdekel, csak azt ne akarja nekem senki bemagyarázni, hogy a Siriusról jöttek, mert azt meg én tudom bizonyítani, hogy lehetetlen... Tök mindegy. Legyenek akkor gyíkemberek, ezen már ne múljon senki boldogsága.


X+/-1 (már inkább nem számolom): Én, mint egy gyíkembertő visszamaradottabb faj, ha nem vagyok elégedett a külsőmmel, inkább megpróbálok változtatni rajta, nem valami mesterséges akármire fogok élvezkedni. Lehet hogy mi emberek a többi embert látjuk szépnek és kívánatosnak (ideális esetben ugye...), a gyíkokat meg visszataszítónak, de annyit azért feltételezhetünk, hogy ez fordítva nincs így. Tehát egy gyíkembert a legkerekebb cici látványa is hidegen hagyhat, egy sorjás pikkely meg feltüzelhet... Ezt hívják ösztönnek. Én sem tartom vonzónak egy kecske hátsóját, csak egy kecske. Neki az a szép, nekem nem. Ennyi.


Na, de hogy a kérdésedre is válaszoljak: ha már egyszer gondolkozol, nem lehetsz fikció. Ezt már korábban is kifejtettem valakinek, a legalapvetőbb filozófiai tétel: gondolkodom, tehát vagyok. Nem fogom levezetni neked, nézz utána, meg fogod érteni. A lényeg az, hogy ha már tudatodnál vagy, mert például fel tudsz tenni egy ilyen kérdést (akármilyen blődség legyen is): létezel. Ez mondjuk nem zárja ki azt hogy egy program vagy (vagy mi a gyásznak hiszed magad), de az nem ugyanaz, mint a fikció. Vagyis kitaláció. Merthogy létezel. Ha meg egy program vagy amit a reptilkfhzwherzok írtak, akkor tekinthetnénk őket akár isteneknek is... De ha a véleményemre vagy kíváncsi, erre elég csekély az esély. Legalábbis azok alapján, amiket itt leírtál...

2015. aug. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
50%
Ilyenféle gyikmanok nem léteznek szerintem. De az lehet, hogy van valamiféle értelmes hüllő a bolygón amiről nem tudunk, elvégre a dinoszauruszok több száz millió évig uralták a bolygót, az emlősöknek pedig elég volt 60 millió év is, hogy kifejlődjön egy értelmes faj.
2015. aug. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 A kérdező kommentje:

"Egyrészt a kvantumfizikában nincsenek tények, csak felvetések. Megjegyzem nem rossz felvetések, csak éppen nem arra vonatkoznak, amit egyesek bele szeretnének látni. ."


Szerinted az, ahogy a mai számítógépek és mikroelektronikai készülékek működnek csupán feltevések lennének ? Az alagúteffektus is pusztán feltevés ? :-D


Az, hogy te mit szeretnél a világba belelátni a te problémád, nem pedig a kvantumfizikáé.


"vannak egy csomóan, akik úgy gondolják, hogy baromira értik, így aztán mindent azzal próbálnak megmagyarázni, a"


Pl te :-D


"Legalábbis én semmi olyasmit nem tudtam kibogozni a beszámolódból, amitől legalábbis elgondolkoznék... Milyen rácsméret? Meg milyen képpontok? Miről beszélsz? Ennek semmi értelme. Én elhiszem, hogy nem csak a nálad is kevésbé kompetens egyedeket próbálod hülyíteni, de csak mert ilyen fene nagy szívem van, és így is nehezen... "


Olvasnod kellene modern fizikát, hogy ezeket megértsd. Szerintem ha az alapjaid megvannak, akkor térj vissza a kérdésre

2015. aug. 26. 13:47
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!