Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges, hogy a gyíkemberek...

Lehetséges, hogy a gyíkemberek terraformálást hajtanak végre a Földön? Ennek köszönhető az állandó hőség?

Figyelt kérdés

Ismert, hogy a Földön globális felmelegedés zajlik, mint ahogyan az is, hogy az idegenek (gyíkemberek) hoztak létre minket DNS manipulációval és mint ez már nyílván mindenkiszámára evidens a draco (gyík, hüllő) életformák nagyon kedvelik a meleget. Ha konbinálod a tényeket összeáll a kép, kiknek is kedvez ez a folyamat.


Az itt élő idegenek, akik kevesen vannak, azonban mentálisan jóval felettünk vannak és ezt kihasználva uralkodnak a háttérből felettünk. Nekik az az érdekük, hogy a bolygó alkalmas legyen a későbbi tömeges idegen betelepításre. Részletek és a teljes tőrténet itt olvasható : [link]


Tudom, hogy azt mondod, hogy minek állna érdekében a kormányoknak USA, Kanada, NATO ez a globális felmelegedés? Igen, jól gondolod, ők is idegenek, konkrétan alakváltó gyíkemberek, ezért jó nekik ez a folyamat és ezért nem változtatnak rajta.


Mit gondolsz arról, hogyhogy a gyíkemberek terraformálást hajtanak végre a Földön ? Ennek köszönhető az állandó hőség?



2015. máj. 27. 22:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%

"Ismert, hogy a Földön globális felmelegedés zajlik, mint ahogyan az is, hogy az idegenek (gyíkemberek) hoztak létre minket ..."


Ezt mi igazolja?

2015. máj. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Nálatok mérgezik a vizet?
2015. máj. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Miért, nálatok hőség van? Budapesten most 13 fon van, ezt nem nevezném hőségnek. Minél közelebb élsz az egyenlítőhöz, annál melegebb az éghajlat.
2015. máj. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Shai-Hulud ***** válasza:
Nem lehetséges. A Föld már tökéletesen terraformált. :-)
2015. máj. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
12%
Igen. A RÉPA nevű idegen szövetség teszi. Az ivóvizet pedig párologtatják. Az N-Ufok is így tévedtek ide. Szeretik a nyálkás meleg helyeket.
2015. máj. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 bestest ***** válasza:
62%
Igen. És belőled egy gyíkot csináltak.
2015. máj. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

"Terraformálás"?!

Földszerűvé akarják tenni a Földet?

Elkéstek, közel 4 Mrd éve az!

2015. máj. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
A globális felmelegedés az ipari tevékenység növekedésének természetes velejárója. A felmelegedés megállítására nemzetközi egyezmények születtek. Páldául a Kiotói egyezmény 1997-ben.
2015. máj. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Állandó hőség??? B@$zod, Hol élsz te ember? Május vége van, elméletileg már nyárnak kéne lennie, de még tavasz se volt igazán! Reggel kereken 6 fok volt és már hetek óta undorító nyálkás az idő. Ez nem azért gond csak mert nem tudok kimenni a strandra meg "Jaj olyan rosz idő van!" Hanem mert pl. Apám méhész, ilyen időbe nem járnak a méhek nektárt gyüjteni-->ergo nincs méz, tehát penzünk se lesz és éhen halunk. Te meg itt jössz nekünk a reptoidjaiddal! Én nem tudom hol van globális fölmelegedés de itt Magyarországon biztos hogy nincs!!! Tavaj nyáron is ha egy hét volt hogy olyan 30-35 fok fölötti igazi nyár volt akkor már sokat mondtam.
2015. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 SpilerHUN ***** válasza:
32%

Igaza van a kérdezőnek, biztos vagyok benne h a gyíkemberek a földön akarják létrehozni az új gyíkbolygót! :( :( :(


De szerencsére tudom h Szenthelyi Árpád él (beszéltem vele emailbe) és majd az Ellenállás intézkedik!

2015. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!