Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A gyíkemberek (Annunakik/Reptí...

A gyíkemberek (Annunakik/Reptíliánok) lehetnek a valóságosak, mi pedig csak fikció?

Figyelt kérdés

Az univerzum egy számítógépes szimuláció ! Nem pusztán a legtöbb kvantumfizikai tény mutatja ezt, hanem már bizonyíték is van rá. Mégpedig az, hogy a kozmikus sugárzás részecskéinek energiamaximuma van 10^20 elektronvoltnál. Ami azt jelenti, hogy a szimulációban a részecskék mozgása és így energiája összefügg a képpontok közötti távolsággal: minél kisebb a rácsméret, annál nagyobb lehet a részecskék energiája. Eszerint, ha univerzumunk szimuláció, akkor a leggyorsabb részecskék energiájának maximuma van. [link]


A DMT-s beszámolók, melyek a valós világot tárják fel, egyöntetűen magasabb térdimenziókról számóltak be a szer használói és ugyanolyan típusú idegen lényekkel is találkoztak. [link] Azon lényeg akikkel találkoztak a gyíkemberek, hatalmas kivilágított gépkomplexumokat vezéreltek. Lehetséges, hogy ők teremtették ezt az univerzumot és benne minket is...


Gondolkozz el egy picit ! Az egyetlen értelmes lény a világban egy rondí gyíkemberféle, mivel magukat satnyának, dúrva bőrűnek és esztétikailag csúnyának érzik, akartak egy szép testű lényt teremteni, akiket csodálhatnak, irányíthatnak, tanulmányozhatnak, akár idővel olyanokká is akarhatnak válni, mint akiket elképzeltek azaz mi emberek. Ey szuperfejlett civilizáció képes univerzumokat sziumulálni, melyben tetszés szerint állíthatják be az azt alkotó élőlények tulajdonságait, testét, szellemiségét, gondolatait. Lehet mi vagyunk az akikre vágynak ?



2015. júl. 17. 21:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:

Most átolvastam mit írtatok azóta.


# 30/ kori80 tetszik amit írtál, de van vele több probléma is. Egyrészt a Greisen-Kuzmin-Zatsepin határ a 10^20 eV-ot ad maximumnak így van, ezt kutatják, hogy kozmikus sugárzásból eredő energiamaximum valóban helyes-e és nem lehet magasabb energia. De ez csak a dolog egyik része, ott van a minimális pixelmérete az univerzumnak.


Nos valóban mértek ultra nagy energiájú részecskéket, de nem tudhatjuk, hogy az a primér kozmikus sugárzásból ered-e vagy egy átalakulás során még a detektort megelőzően. Ugyanis van egy feltevés a Fodor-Katz-Ringwald-javaslat mely szerint a nagy energiájú kozmikus neutrínók a Föld közelében antirészecskéjükkel fuzionálva a gyenge kölcsönhatás erőtérkvantumába Z-bozonba, aminek a gigantikus energiáját bomlása olyan nagyenergiájú részecskékbe konvertálja, amelyek képesek kozmikus zápor indítására, viszont ezek nem primér kozmikus sugarak. Nem közvetlen az űrből jönnek. Itt olvashatsz róla : [link]


Elenyésző mértékben találtak a Greisen- Kuzmin-Zatsepin-határ feletti kozmikus részecskét, ez arra utal, hogy vagy mérési hiba történt vagy pedig ez egy szekunder folyamat eredménye. Túl kevés alkalommal találtak ultra nagy E-jű részecskét, nem szignifikáns a létezése ezeknek. Igazából már a cikk is azt feszegeti, hogy vagy szekunder sugárzás lehetett vagy pedig idézem : "A fenti és egy-két hasonló magyarázatot adó elméleti mechanizmus mellett nem zárható ki az a lehetőség sem, hogy az 1994-es japán mérés valamilyen, a berendezés energiaskálájának hitelesítésében előfordult hibát tükröz, és a Greisen-Kuzmin-Zatsepin határ mégis érvényesül"


A másik probléma, mint már említettem az univerzumnak létezik legkisebb tovább nem bontható egysége. Ezen belül a fizikai paraméterek nem vesznek fel meghatározott, egzakt értéket. Azt jelenti, hogy e határ alatt nincs semmi. Házi feladat utánanézni, hogy mi ez a határ. Mi a neve? bónusz: miért ez?


Világos, hogy a mi világunkban a Newtoni világban minden folytonos. Éles határa van a tárgyaknak és mindennek viszont a kvantumfizikában ez nem így van. De a világ valóságos felépítéséből az következik, hogy nem létezhetne legkisebb egység, amely alatt nem lenne ugyanaz a világ, viszont ez létezik.


Hogy egy példával illusztráljam a TV képernyőjén vagy az újság lapjain is vannak legkisebb egységek, pixelek amelyek homogének ugyanúgy, mint a fizikában e határ alatt minden. Ez azt mutatja, hogy ez is csak egy szimuláció nem pedig a valóság. Érthető ?

2017. febr. 28. 18:24
 42/71 anonim ***** válasza:
90%
előző, ez hablaty
2017. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 A kérdező kommentje:
Tanul tinó ökör leszel aqer szokták mondani. Aki semmit sem tud, annak a tudomány hablaty
2017. márc. 1. 16:50
 44/71 anonim ***** válasza:
és ez bizonyítja az annunakik létét?
2017. márc. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
32%

Nem számítógépes (ebben sokan tévednek) ugyan de valóban szimuláció. Nem holmi gyíkemberek hozták létre hanem azok akiket egyesek fénylényeknek neveznek. A "gyíkemberek" csak a szimuláció egy másik "oldalán" más szóval másik dimenzióban léteznek.

Elnézve hogy az emberi népességnek csak a töredéke igazán szép és tökéletes (embernek) nehezen lehet elképzelni hogy bárki is ilyen testre vágyna az univerzumban. Minden faj magát gondolja a legmegfelelőbbnek és így a legszebbnek a saját normái szerint.

2017. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
60%
Ti eleg komoly kabszikat nyomathattok 😮😮😮
2017. máj. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
36%

Hat elegge szedett vedett amit osszeirtal

Annyira imadom mikor a sumer anunakikkal peldaloznak konyorgom miert olyan felkapottak?

ezzel az erovel a vilag nem egy szimulacio hanem a skandinav mitologia vilagfajan csucsulo egyik vilag vagy a japanok szerinti orias teknos tartja a vilagot

esetleg egy titan akit atlasznam hivnak? Vagy talan az elet csak egy alom es mikor meghalunk akkor felebredunk ahogy azt a zsidok hiszik?

Ezek miert nem felkapottak?


Sot tovabb megyek es mi van ha mindezek csak az ordogtol szarmazo gondolatok? Vagy az annunakik akarjak h ezt higgyuk? V az annunaki/gyikemberek valojaban demonok ilyen formaban? Esetleg angyalok?

nincs ertelme errol vitatkozni mivel ugy se tudjuk 100%ra

mindenki azt fogadja el ami szerinte igaz

ja es mielott annunakikkal peldaloztok olvassatok el az enuma elist amiben meg emlitik oket kb 3 szor. En elolvastam a muvet es nem ertem h az alapjan ami benne van h lehet addig eljutni h a vilag egy szimulacio?

2017. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
Én nem azért nem hiszek a tudományban igazán, mert nem tudok semmit, és hablatynak tartom, hanem azért, mert igen sok mindent meghamisitottak, hogy igazuk lehessen. Én hiszek a gyíkemberekben: rengeteggel találkozom nap mint nap :)
2017. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 kori80 ***** válasza:
76%

Visszatérve a kérdéses energiamaximumhoz...

Szépen kigyűjtöttél egész hasznos információkat, de végtére is teljesen mindegy, hogy mi miatt érzékeltek nagy energiájú részecskéket (ameddig persze nem mérési hiba). Lényegtelen, hogy szekunder sugárzás volt-e vagy sem, elvégre már pusztán az, hogy van nagyobb energiájú részecske az cáfolja az állítást miszerint egy részecske energiája nem lehet nagyobb egy bizonyos értéknél.


És tudod mi az érdekes? Hogy soha senki az égvilágon nem mondta, hogy van maximuma, még akkor sem ha mérési hiba történt. A korábban tárgyalt határ a 160 fényévnél távolabbról érkező részecskékre vonatkozik, mert ezen a távolságon a lassítóerő (ami a Greisen-Kuzmin-Zatsepin határ mechanizmusából adódik) lefékezi a részecskéket. Ez továbbra sem jelenti azt, hogy van energiamaximum, csak azt, hogy a részecskék lassulnak egy bizonyos energia felett, nem hirtelen, hanem fokozatosan. Rövid ideig azonban (amíg meg nem tesznek 100-200 fényévet) átléphetik ezt a határt. Nincs szó semmi energiamaximumról. A kutatókat az lepte meg az említett észleléseknél, hogy valószínűsíthetően ezek a részecskék 160 fényévnél nagyobb távolságból érkeztek, ami gyanút kelthet a mérések valódiságát illetően.


Ami a Planck-hosszt illeti, tényleg nem értem (még) olyan mélységekben a kvantumfizika egyes részeit (senki ne is tegyen itt úgy, mintha úgy értené) hogy szilárd alapokon nyugvó, saját következtetéseim legyenek róla. Azonban ez a legkisebb mérhető hossz tényleg azt mutatja, hogy a távolság kvantált. De ez önmagában nem jelentené, hogy szimulációban élünk.


Nem is jelenti. Attól mert valami kvantált és hasonlít a pixelekre, attól még nem lesznek pixelek...

Ez a gyakorikérdések-stílus, miszerint ha valami hasonlít valamire, akkor az már minden bizonnyal egy és ugyanaz a dolog.

Ilyen erővel nevezhetünk minden mozaikos fürdőszoba csempét LCD képernyőnek. De mégsem tesszük, ezúttal se tegyük ezt.


Hidd el vannak erősebb érvek is a szimuláció mellett, erős filozófiai és statisztikai alapokon, olvastam is sok jót, de hidd el, azok amiket felsorakoztattál itt nem közéjük valók.

2017. júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
64%

"Hidd el vannak erősebb érvek is a szimuláció mellett"



hagyjuk már...

2017. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!