Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik ezek az űrből jövő trombit...

Mik ezek az űrből jövő trombitaszerű hangok?

Figyelt kérdés

Múltkor láttam, hogy valahol írták, hogy az utóbbi években többször és a világ összes területéről jöttek észlelések furcsa hangokról az űrből..... (videót nem tudok küldeni, mert nem találtam) de én még nem hallottam ilyet....

Nos ezeket olvastam, hogy:


Csak a rádióhullámok által kibocsátott légköri hangok a NASA szerint


Van, akik szerint kamu, és csak rá van vágva a felvételre ez a bizonyos hang, és elhalkították, hogy úgy tűnjön, hogy az égből jön


Van, aki szerint a mennyországból trombitáznak az angyalok, hogy közeleg a világvége


Valaki szerint űrlény csatakiáltás....


Melyik a legvalószínűbb? Szerintem csak átverés....


2015. júl. 20. 18:29
1 2
 1/18 anonim válasza:

A NASAs a legvalószínűbb.. de lehetséges ,hogy idegenek

találtak rá a földre

2015. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Addig örülj amig nem hallod. Ha hallod akkor a sárga ház ajtonyikorgása amit neked nyitnak.
2015. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

Légüres térből hogy érkezhet hang? :DDD


Szerintem a krixkraxiak vagy a lumbulábiak így adták ki a parancsot minden csataűrcirkálójuknak a támadásra.

2015. júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
Én minden nap hallom őket, de azt mondta főorvos úr, ha kicsit csendesednek, hazamehetek a hétvégére...
2015. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4-es: ezzel most mire célzol? XD
2015. júl. 20. 19:01
 6/18 anonim ***** válasza:
30%

Üdv!

Kedves kérdező, ezen hangok a nullsík töredezését jelzik, 2016-ban megtörik teljesen és átszabadulnak a 2012-ben ottragadt rossz szándékú idegenek flottái.

Ha a Plejádiak és flottáik nem érkeznek időben, nekünk annyi, ha csak nem történik valami féle csoda!

2015. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Van, aki szerint a mennyországból trombitáznak az angyalok, hogy közeleg a világvége.


Az angyalok csak azért trombitálhatnak, mert világvége lesz, más racionális okuk nem is lenne amúgy.

2015. júl. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Duenna ***** válasza:
100%
A hangok valósak. A Föld rengeteg helyén hallották, fölvették, rögzítették, még Magyarországon is több helyen lehetett hallani, fölvették, a rejtélyes hangok léteznek. Az illetékesek hallgatnak, vagy hülyeségeket mondanak, csak az igazságot nem mondják meg, pedig tudják. Mi, laikus emberek, csak találgathatunk, de az biztos, hogy a hangok nem természetesek hanem mesterségesek. Jöhetett föld alól, jöhetett a sztratoszférából. Még az irányt sem lehetett meghatározni. A lényeg, hogy van valami rejtély, ami nem az emberekkel függ össze. Innen aztán lehet találgatni.
2015. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
En is láttam ezt a videót, viszont hangokat egyszer sem hallottam?!Az is furcsa, hogy a videón mindig néhány ember hallotta csak.
2015. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De amúgy láttam valami olyasmit is, hogy a világ minden részén egy-egy ember összebeszéltek, hogy vesznek egy olyan megafont, ami több mint egy tonna súlyú és csak támasszal lehet megtartani, és elvileg összebeszéltek h időpontonként belefújnak, mert azt hallottam h 100km-en át lehet hallani......én ezt tartom a legvalószínűbbnek, szerintem semmi baj nincs a nullsíkkal.....
2015. júl. 20. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!