Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nektek volt ufo észlelésetek?...

Nektek volt ufo észlelésetek? Esetleg ufo story amit hallotatok?

Figyelt kérdés
Kös.zönöm a vállaszokat. :)

2015. júl. 24. 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Volt több is, ha érdekel priviben leírom.
2015. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Én (társtettesként) ott voltam egy ufósztori születésénél. Kitalált történet, megható cikk, kamu szakértő vélemény, ollózott, erősen átszerkesztett fotóval.
2015. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Nekem 2 volt:


1: Egy este az egyik haveromnál voltam. Mondta az apja, hogy nézzük meg az állatokat, mert ő most elfoglalt. Odamentünk, én egyszer felnéztem az égre és láttam hatszögletű repülő tárgyat a felhők felett. Legalább 4-szer gyorsabb volt, mint egy átlagos repülőgép. Cikkcakkban repült, olyan élesen fordult, amire egy helikopter is képtelen lenne. Gyorsan elhúztunk onnan.


2: Most nyáron volt a ballagási bulin. Kimentünk, mert bátorság próba volt. Egyszer észrevettem az égen egy kelet felé haladó kis fehér pontot. Először azt hittem, hogy repülőgép, de aztán fokozatosan elhalványulva eltűnt.

2015. júl. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4. A 2-es pont az is volt.
2015. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Simán lehetett még műhold, az nagyon sokakat megtéveszt.
2015. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Olvasd el 404 ufós sztorijait, Kérdező :) Például mikor a krixkraxiak elvitték a bolygójukra vagy amikor a lumbulábiak elrabolták és meggyalázták :)
2015. júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Cobra 11 válasza:
Egyszer tatáéknál voltunk este grillezni. Olyan 23:30 körül lehetett. Egy zöld pont tűnt fel az égen és kb 3 mp-enként oda vissza ment de ki....ott gyorsan! És világított!
2015. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én kb 5éve láttam többed magammal,kb hajnal 1óra lehetett télen volt,épp hazaértem kiszálltam a kocsiból és perifériából észrevettem valamit,hirtelen azt hittem tüzijáték,utána be kellett lássam hogy nem az!!5db narancssárga fényű repülő tárgy haladt hangtalanul,nyugatról keletre magasságuk kb.4-5ezer méter lehetett (amennyire meg tudtam saccolni) kör alakúak voltak, rajban repültek kb olyan elhelyezkedésben mint a dobókockán az ötös,a színük olyan narancssárga volt mint a tűznek ami ég,teljesen hangtalanul repültek lassabb sebességgel mint egy utasszállító gép,közben bementem a házba szólni a többieknek,kb 2 perc múlva még 3darab ilyen repülő tárgy ment el ugyanabba az irányba elég sokáig lehetett látni őket,szépen lassan kimentek a horizontból.Az hogy milyen repülők lehettek nem tudom,vagy ufóra gondolok vagy valami titkos katonai repülőkre.Hozzáteszem,hogy nem meteor nem üstökös volt és nem voltam berúgva,mint írtam többed magammal láttam természetesen azóta sem láttam még hasonlót sem...
2015. júl. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
#5 Biztos nem nem repülőgép volt, azt éjszaka messziről fel lehet ismerni, mert több világítják ki, nem csak egy ponton. Lehetett műhold is, de ez nem magyarázza meg azt, nyom nélkül eltűnt.
2015. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!