Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nektek volt ufo észlelésetek?...

Nektek volt ufo észlelésetek? Esetleg ufo story amit hallotatok?

Figyelt kérdés
Kös.zönöm a vállaszokat. :)

2015. júl. 24. 10:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy igazából senki nem tudja mik ezek,csak feltételezzük, hogy ufók viszont én úgy gondolom,hogy ezeknek nagy része ember által legyártott titkos katonai repülő amit folyamatosan tesztelnek.Az lehetséges, hogy egy egykor lezuhant ufóról mintázták őket,de szerintem ezek legtöbbje ember által vezetett gép.Az emberek mindent titkolnak mert úgy érzik magukat többnek,a katonaság dettó lásd 51-es körzet...
2015. júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem sok volt,ha akarod leìrom részletesen is
2015. júl. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi olyan tizenegy körül láttunk, amikor ez történt: nagyon nagynak látszottak, elmosódottak, és világító pirosas fényük volt, kör alakúak, egymás mögött három repült, irtó gyorsan. Nyugat felé repültek, aztán hihetetlen sebességgel elfordultak egymást követve Északra. Most hirtelen ezek a storyk jutnak eszembe: hogy a piramisokat ufók építették, és hogy az egyik kráter a Földön egy ufó becsapódás emlékeit őrzi.
2015. szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!