Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Muért tagad a NASa?

Muért tagad a NASa?

Figyelt kérdés

Miert nem mondják el az igazat?Pedig mindenki tudja,és mindig minden kiszivárog...

Én nem értem de kiváncsi vagyok rá.Szerintetek miér?



2015. júl. 24. 23:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesirási hibákért :)
2015. júl. 24. 23:07
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom mire gondolsz. Légy szíves pontosítsd a kérdést. Szerinted mit tagad a NASA? Milyen igazságot titkolnak?
2015. júl. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg ha valami katasztrófa szerűség közeledni vagy hasonló gondolod értesítenék a népet? Hát nem a fehér házon meg pár nagykutyán kívül a kutyának nem szólnának így elkerülnék a felháborodást az utcákon káosz lenne, gyilkolások,rablások...stb
2015. júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az 1 es nek üzenem.Az ufokat hogy léteznek stb
2015. júl. 24. 23:23
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
ha valami világméretű katasztrófa közeledne, minek értesítsék a népet? tudunk hova menni innen? naugye, nem. akkor minek keltsék a pánikot?
2015. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
a földönkívüli életről nekem meg annyi a véleményem hogy talán létezik, de nem úgy ahogy mi emberek elképzeljük, ilyen zöld, nagyszemű lényekként, ez hülyeség
2015. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Nos, ha az idegen civilizációk létezésére gondolsz, akkor ha elismernék, az nyilvánvaló azonnali káros következményekkel járna:


- ha nem lenne egy aktuális esemény (egy "coming out"), amihez képest tudnák viszonyítani az idegenek létének megállapítását, akkor azzal elismernék, hogy eddig az egész kormányzat stb hazudott. Ez kizárt, ha valaki hazudik, az hazudjon következetesen, a beismerés politikai öngyilkosság lenne!


- ha kézzel fogható bizonyítékokat szolgáltatnának az embereknek egy olyan idegen faj létezésére és látogatására, ami nem fedte fel magát közvetlenül, önszántából, akkor azonnal egy rettegési hullámot indítanának el vele, mivel ez egyfajta kémkedésként és agresszív megnyilvánulásként is értelmezhető lenne az idegenek részéről, hozzátenném, jogosan. Nyilvánvalóan fejlettebbek, ha ők jöttek hozzánk. Mi még a szomszédos holdra is csak nyögve nyelve tudunk eljutni. Ez fenyegetés.


- ha kiderülne, hogy nem az ember a teremtés csúcsa, akkor számos világvallás összeomlana. Nincs rosszabb annál, ha egyszerre egy csomó reményt vesztett, bizonytalan ember jelenik meg a "piacon", akik hirtelen nem tudják hol a helyük az életben. Ez káoszhoz vezetne, ami nem jó.


Lehet, hogy hülyén fog hangzani, de addig amíg az idegenek is csak sunyiban nyomatják a kapcsolatfelvételt, addig nem lenne célszerű ha bejelentenék a létezésüket a fentiek miatt. Akármilyen csúnya dolog is a hazugság.


Remélem kielégítő és logikus volt a válasz.

2015. júl. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Értelmes kérdésre, értelmes válasz:


Helyesen nAza(reth - reth) (Nazareth = hajtás,bimbó)

Ahol reth jelentheti a király szót vagy utalhat a return kifejezésre (visszatérés).

Tehát itt egy rothadó termésről van szó.


"Amelyik fa nem terem jó gyümölcsöt, azt kivágják, és tűzre veti". Ugye a konkolyos példát is megemlíthetném.


A Naza szó pedig a neten a kokett szót jelenti, ami kihívóan kellető nő.


Szóval a babiloni paráznáról van szó.


"a ti atyátok kívánságait akarjátok teljesíteni. Az emberölő volt kezdettől fogva, és nem állott + meg az igazságban, mert nincsen ő benne igazság. Mikor hazugságot szól, a sajátjából szól; mert hazug és hazugság atyja."


Remélem hihető voltam.

2015. júl. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
NeM tagaD, hanEm túl buTa vAgy, hÓgy felFogd aZ igaZságot. De Ez a kérdés nagyon vérszegény. Pontosan mire gondoltál?
2015. júl. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem titkolnak semmit... Az univerzum végtelen 99,9% hogy valahol valamelyik pontján kialakulhatott intelligens élet.
2015. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!