Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » én csak annyit szeretnék...

Toth r laszlo kérdése:

én csak annyit szeretnék kérdezni találkozott már valaki idegen élet formával? (Földön kivülivel ) és ha igen a földön, vagy a földön kívül?

Figyelt kérdés
Nem találtam a kérdésemhez megfelelő listát ...
2015. júl. 29. 00:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerinted a NASA véletlenül kutat olyan lelkesen idegen létformák után a földön kívül (pl. a Marson?). Vagy a SETI véletlenül jött létre? Hát nem, ugyanis még senki nem találkozott ilyennel, és szeretnénk tudni, egyedül vagyunk-e az univerzumban.
2015. júl. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Az ezotéria megfelelő topic lehetne...
2015. júl. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, de tuti magam alá csinálnék!
2015. júl. 29. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 macska101 válasza:
34%
A nasa nem kutat elet utan , mert a macska is tudja , hogy van egyebutt is az Univerzumban !!!! Hulye Homo-ra senki se kivancsi . Ne remenykedj , hogy latogatnak !!!
2015. júl. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Wadmalac ***** válasza:
61%

Az ezotéria rovatban tutira kapsz ezer pozitív választ.

Itt kevésbé.

Olyan égi jelenséget már láttam ,amit képtelen voltam bármilyen természetes illetve földi, ismert mesterséges jelenséggel összekötni, de ez sem jelenti azt, hogy földönkívüli űrhajót láttam. A megoldásban jelenleg tanácstalan vagyok, ha lesz szerencsém még egyszer hasonlót látni, még jobban figyelek az esetleg választ adó részletekre figyelni.

Nem vagyok egy "hiszem-ha-látom" típus, de szerintem aki ennél nagyobb mértékben földönkívüli találkozásról beszél és ezen az oldalon teszi, annak a hitelessége igen erőteljesen megkérdőjelezhető. :)

2015. júl. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Én napi szinten találkozom anyóssal...
2015. júl. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Eddig 404, diator és Szenthelyi Árpád nyilatkozott hogy őket elvitték a földönkívüliek és megbecstelenítették amikor a hajójukon voltak. 404-et a krixkraxok rabolták el, diatort pedig a lumbulábiak.
2015. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Üdv kedves kérdező!

Én már találkoztam idegen lényekkel, ha érdekel írj privátot.

2015. júl. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát igen! Ez a baj!


A sok szkeptikus mellett ez a másik:

"Nem, de tuti magam alá csinálnék!"

Persze egyébként ha csakúgy hivatlan vendégként jönnek megijednél mint ahogy egy embertől is de attól még nem kéne így felfogni!

2015. aug. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam igazi lényekkel,de láttam már Azonosítatlan repülő tárgyat. Még nincs bizonyítva de létezhet egy Háttérhatalom,aminek Földönkívüli tagjai vannak ember alakban és ők irányítják a Föld összes létező Kormányát(De ez még nem bizonyított,de ha igaz akkor se bizonyíthatja be egy Kormány se,ha irányítva van) Szerintem a Dinoszauruszok sem haltak ki teljesen,lehetséges,hogy ez egyfajta átalakulás volt,néhányan kipusztultak de voltak akik továbbfejlődtek és úgynevezett Gyíkemberekké fejlődtek akik elhagyták a Földet.
2015. aug. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!