Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Volt magyarországon ufo...

Volt magyarországon ufo észlelésetek?

Figyelt kérdés
Föleg Pilisvörösvár és környéke a pilis de bárhol magyarországon.Érdekel csészeaj de föleg igazi ufo ami erdöbe vagy máshol volt. :)

2015. aug. 9. 23:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Volt.
2015. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
elmeséled,és hol volt?
2015. aug. 9. 23:09
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Bocs, csak én szálltam le hugyozni, nem bírtam tovább visszatartani az intergalaktikus turmixomat!
2015. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2015. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Eszleles mindenhol van a vilagon, csak UFO nincs hozza :)
2015. aug. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

énáttam egyszer egy paranormális jelenséget. egy kis faluban lényegtelen a neve este volt és az erdőben ami kb 1 kmre van a falutól az ablakunk pont rányílik egyszercsak a semmiből egy nagy fény volt az erdőben ami bevilágította a fél erdőt és sárga is volt meg piros. kb 15 mpig ott volt aztán egy szempillantás alatt eltűnt!!!

ui.:EZT NEM TALÁLTAM KI NEM UNTKOZOM ANNYIRA HOGY ILYENEKET TALÁLJAK KI!!!

2015. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
Mondtam már, csak leszálltam hugyozni......
2015. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ja Alien D mikor következökor jössz ide akkor kérlek használd a WC t ok?
2015. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mért ne lett volna? Kb fél vagy egy éve adtak ki egy magyar ufó akták amiben le volt írva hogy mik történtek egy katonai reptér közelében,akkoriban az oroszok is nyomoztak úgy tudom mert ez 64-ben volt vagy mikor.
2015. aug. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Ha jól emlékszem, 95-ben, egy szeptemberi kora délutánon. A lécet nyújtottam fel a tetőmön dolgozó ácsnak, amikor egy iszonyatos gyorsan haladó fényes korongot láttam az égen. Akkoriban már régen szkeptikus voltam, és biz'isten, majdnem hanyatt estem a létráról. Aztán a korong beúszott a nyárfák elé, és kiderült, hogy alig pár méter magasan szálló ökörnyál volt.

Mindenesetre addig, amíg nem tudtam beazonosítani, UFO (azonosítatlan repülő objektum) volt.

2015. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!