Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szenthelyi Árpád miket írogato...

Szenthelyi Árpád miket írogatott régen az UFOkról azon kívül, hogy harcolt velük?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam erről a csókáról, de sajnos nem volt akk még GYK-m, de mindenki azt mondta hogy jól szórakoztatta a népet ezekkel az űrlényes hülyeségeivel.... annyit tudok, hogy olyat írt hogy ő védett meg minket 2012.12.21-én a reptoidoktól....... ezen kívül milyen hülyeségei voltak még? Valaki kitárná nekem? És azóta elmegyógyintézetbe került?
2015. aug. 13. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Lehet én vagyok a műveletlen tuskó, hogy most hallok erről a mukiról először.
2015. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
a házában boncolt ufot meg kapott tőlük világitó kristályt is
2015. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Gyógyszerekkel. Sok sok gyógyszerrel. De voltak napok, amikor azok sem segíttetek rajta, így be feküdt az elvonón, mert gyógyszerfüggő lett.
2015. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Elhunyt 2012.december 31-én egy űrcsata közben
2015. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

"a házában boncolt ufot meg kapott tőlük világitó kristályt is"

Az 404 volt, sajnos a Reptoidok karmai közé került, azóta nem tudjuk mi van vele.Lehet már nem is él.

2015. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 SpilerHUN ***** válasza:
82%
Nem halt meg Szenthelyi sem és 404 valójában egy idegen lény, a reptiliánokat nem érdekli mi van vele.
2015. aug. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Saját szememmel láttam mikor magukkal vitték, ha idegen lény akkor ezek szerint áruló!
2015. aug. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Á tudtam ,hogy a reptoidok hát persze azok szálnak le hetente ide határtetőre a énis harcoltam velūk és az a sejtésem a macskám is azok vihették el nyaukot keresve még mánfára is le sétáltam ,de nem találtam ami reptoidokak ileti csak a védő-őltözetben láttam őket.

(és úgyis harcoltam velūk ! )

2015. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

A villogó követ 404 kapta a krixkraxiaktól vagy a lumbulábiaktól, mikor elrabolták és meggyalázták :D kárpótlásul, ha minden igaz.


Szenthelyi Árpád 2012 előtt teljesen kétségbe volt esve, elmesélte hogy a reptoidok, krixkraxiak, guargumik meg a szövetségeseik egy hatalmas bazi nagy flottát építettek és jönnek hogy leinváziózzák a Földet, és lézerágyúzzák az embereket. Neki viszont nem voltak kapcsolatai a szövetséges birodalmakkal, mint pl. az annunakik meg a plejádok, ezért csak embereket tudott csatasorba állítani hogy megvédjék a Földet a reptoid-krixkrax-lumbulábi inváziótól. A reptoidok tudták ezt és el is rabolták hogy ne legyen aki vezesse az ellenállókat.

Hogy most mi van vele, erről a reptoidok tudnának mesélni egyedül, de ha még életben van akkor azóta is szadizgatják az űrhajón, esetleg odaadták a lumbulábiaknak ők meg űrbörtönbe csukták.

2015. aug. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Igen a Krixkraxiaktól(Kriariaxoktól,vagy más néven Kriaxiaiaktól,vagy Kriariaxiaktól) kapott villogó követ 404.

Nekem is tulajdonomban van egy ehhez hasonlatos kő mit egy idős Reptoid bölcstől kaptam aki elvonult a társadalmától mivel nem kedveli az erőszakot/ő a példa hogy vannak jó Reptoidok is), ezek a kövek a kapcsolatfelvételt segítik az idegenekkel egyébként pedig telepátiával kommunikálunk elég gyakran :) egyébként neki jó barátjai az Annunakik kik nekem is jó barátaim.

2015. aug. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!