Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez a Szenthelyi Árpád tényleg...

Ez a Szenthelyi Árpád tényleg egy hivatalos UFO kutató?

Figyelt kérdés
Egy csomó reptoidos meg egyéb űrlényes kérdésnél láttam hogy az ő tudása alapján válaszoltatok ezekről..... ő tényleg egy hivatalos UFO kutató vagy csak kitalálta ezt az egészet?
2015. aug. 10. 13:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Ő egy ufó kutató és igen, hivatalos. A Reptoid ellenállás magyarországi képviseletének vezetője volt. Mostanában nem írt sajnos, vagy elesett egy harcban vagy a reptoidok eltették lábalól. Volt amikor nem tudott anoním szerveren keresztűl feljönni és bemérték az IP-je alapján :/
2015. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
44%

Még itt van, tudom mert munkatársam, szerencsére nem esett el a harcban viszont 404 a reptoidok karmai közé került azóta nem hallottunk felőle.

Reméljük a legjobbakat hátha túlélte,ha meg nem akkor béke poraira!

2015. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%

Mivel nem létezik sem állás, sem beosztás, semmi-semmi ilyen, hivatalosnak nem nevezhető. Ezen nincs mit lepontozni, mert ez tény.

Más kérdés, hogy többé-kevésbé minden tudomány érintett, s rengeteg kutatóintézet foglalkozik ezzel a témával, de ezeken a helyeken magasan képzett szakemberek dolgoznak, s köztük sincs egyetlen olyan, akiről ki lehetne jelenteni, hogy ő mindenhez ért.

2015. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 SpilerHUN ***** válasza:
66%
Szenthelyi még él, van hozzá email címem is és ő az Ellenállás vezetője. nagyon nagy tudású ember rengeteg tud az idegen lényekről!
2015. aug. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
45%

Azok akik lepontozták a válaszomat, kérem nevezzék meg, hol tölt be Sz. Á. ufókutatói állást, mióta, milyen képesítése van, amelyet legalább főiskolán szerzett.

SEHOL A VILÁGON nincs olyan hogy ufókutató munkakör.

2015. aug. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem, hogy ha tényleg hivatásos UFO kutató akkor miért nem szerepelt még a TV-ben? Meg miért nincs róla neten se semmi különösebb?
2015. aug. 11. 09:23
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha az lenne, akkor miért kellene szerepelnie a tévében? Ex főnököm csak egy sima újságíró, ő szokott szerepelni e tévében ufós műsorokban. Nem azért mert annyira nagy koponya, hanem mert haveri kapcsolat, s hasonlók.

A tudós és a celebkedés két külön dolog. Ha ma élne Einstein, Plank, Leonardo, Volta stb., lehet előfordulnának a tévében, de koránt sem biztos.

De mondom, ilyen állás, hogy ufókutató nem létezik.

A kérdés annyira sokrétű, hogy egy ember kevés hozzá.

2015. aug. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
TV-ben talán nem, de kétlem hogy neten ne lenne róla vmi.... + elvileg csak itt gyakorikérdéseken található meg......
2015. aug. 11. 10:53
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

Hát hogyne. Hol lehet ilyen iskolába tanulni?

Érdekelne a szakma, főleg a gyakorlati része.


Vagy elég, ha azt mondom én igenis tanulmányozom az ufókat és van is kapcsolatom az idegenekkel?

Nagyon sok cikket írtam már interneten, de kb 2 percre rá törölték is tudjuk kik.

2015. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
29%

Nem tiszta a kérdés, kérlek Kérdező hogy pontosíts!


Tehát a kérdésed arra vonatkozik hogy az illető:

- hivatalból kirendelt ufó aki kutat? (hivatalos, ufó, kutató)

- hivatalosan elismert ufó és kutató? (hivatalos ufó, kutató)

- hivatalból kirendelt ufókat kutató ember? (hivatalos, ufó kutató)

- hivatalosan elismert ufókat kutató ember? (hivatalos ufó kutató)


A kérdésed azért nem egyértelmű mivel az utolsó kettő nem lehet, hivatalosan ufó után kutató emberek nincsenek, az első kettő meg valószínűleg nincs mivel még nem sikerült bebizonyítani a létüket.


Ez érdekes, még sosem jutottam olyan konklúzióra hogy az ufók létezése valószínűbb mint egyes embereké. :D

2015. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!