Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Gondolkozzunk! Kik is építetté...

Gondolkozzunk! Kik is építették a piramisokat?

Figyelt kérdés

Kizárt dolognak tartom, hogy az ókoriak.

Megnéztem egy erről szóló dokumentumfilmet, és a sok hülyeség, ilyen olyan térképészeti alakzatok mellett mutattak egy olyat, hogy az már az én érdeklődésemet is felkeltették.


A tömböknek a lapjai nem sík lapok voltak, hanem hullámok vannak bennük, hogy ne csúszkáljanak egymáson. Eddig ebben semmi különleges sincs, viszont ezek a lapok úgy vannak egymásra illesztve, hogy még a vizet se engedik át...


Hogy tudott legyártani valaki olyan régen ilyen pontossággal bármit is? Gondoljatok már bele, MA SE TUDNÁK MEGCSINÁLNI.

Hullámok, mélyedések amiknek az amplitúdói 1cm-en belül vannak, és a ráfekvő vagy alatta lévő következő tömb, HAJSZÁLPONTOSAN ILLIK RÁ, követi annak hullámait.


Jobban most nem tudom elmagyarázni.

Ilyet ma se tudnak csinálni, maximum öntéssel fémből.


Na?

Megjegyzem ez nem mindegyik piramisra jellemző, csak néhányra a világon szétszórva.


Szerintem volt egy másik civilizáció az ókoriak előtt, amely sokkal fejlettebb volt nálunk.

Mégis mi más magyarázat lenne?



2014. nov. 28. 22:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
44%
Osztom a véleményed.
2014. nov. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:

Itt egy kép, mire gondolok. Csak a bekarikázott résznél csináltam meg a hullámokat, többinél nem.


Ezek a hullámok a képen fel vannak nagyítva, hogy szemléltesse amire gondolok, valóságban ezeknek határértékei 1cm-en belül vannak...értitek, a több méteres tömbökön...ma feladat lenne SÍK lapot ekkora tűrésen belül tartani ekkora lapnál.


Bocs ha néha nem érthető, gépész vagyok :D

2014. nov. 28. 22:54
 3/61 A kérdező kommentje:
2014. nov. 28. 22:54
 4/61 anonim ***** válasza:
93%

Gépészmérnök hallgató rabszolgák építették.

Vagy mit hittetek ???

2014. nov. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:

Nem akarok szkeptikuskodni, mert nem vagyok építész. De ne haragudj, te sem. Ezzel nem személyeskedek, csak dolgokat biztosra mondani még egy építész sem biztos merne. De ha érdekel itt ezen a fórumon már említették páran és én is olvastam egy igazi építészről, aki kutatta az ókori építészetet. Elemezte ezeket a jól megmunkált kőtömböket Egyiptomban és Dél-Amerikában és arra jutott, hogy anyaguk (az óriás köveknek) egy olyan spaciális beton, ami eddig megtévesztette a kutatókat, akik tömör kőnek hitték ezeket a tömböket, oszlopokat. A hitetlenkedőknek mutatta, hogy talált hajszálakat a lepatintott kövekben. Olyan kőtípusokból készítettek akkoriban olyan jó minőségű betont, hogy egyszerűen kőnek látszik.

Ha ma építkeznek, most sem viszik az épületekhez az óriási kőlapokat, hanem kiöntik a betont. Akkor is így tettek.

2014. nov. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:

Rosszul emlékeztem, nem építész volt, hanem kémikus, de még az ő szakterülete is elég közel áll az építészetben használt anyagok szerkezetének vizsgálatához.

[link]

Még a rómaiak is job betont csináltak a maiaknál:

[link]

2014. nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:

De ne mennyük el az mellett sem, h egyes faragások, s

vágások teljesen kivannak üvegesedve!

Ezt nem én találom ki, hanem kutatások eredményei!

Persze erre választ találni egyszerű, csak akkor éppen nem azonos az iskolákban tanítottakkal!

Mivel ez lézervágóra emlékeztető technika!

De akkoriban ilyesmi elvileg nem létezett...!

2014. nov. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
A tűz is simán okozhat üvegesedést. Talán így égették ki az anyagot, fújtatták és elég magas hőmérséklet keletkezett ahhoz, hogy a keverékben lévő kvarchomok megolvadjon és megüvegesedjen, de ez csak tipp.
2014. nov. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
66%

Gyerekek, ezerszer lefutott kör ez már. Nyolcvanhétmillió kutatócsoport mutatta már be, hogy ókori eszközökkel, hogy lehet piramisokat építeni.


Ha feltétlenül földönkívülieket akarsz belekeverni, akkor hadd jegyezzem meg, hogy elég silány munkát végeztek. Nem is nagyok, nem is szépek, nem is maradandóak, nem is túl összetettek.

2014. nov. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
0%

Ha ez csak tipp akkor megnyugodtam!

Mert, hogy is lehetne mérnöki pontosságra szert tenni, egy olyan "eszközzel" minek a kontrollálása nem kivitelezhető egy ilyen pontos munka elvégzéséhez?!

Vagyis a primitív tűz nem képes ilyesmire!

2014. nov. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!