Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szivar alakú objektumot...

Szivar alakú objektumot vettek filmre Olaszország felett egy repülöböl. Szerinted is UFO volt?

Figyelt kérdés

Egy repülőgép utasa Olaszországban szivar alakú objektumot filmezett le. A tárgy a felhők felett lebeg a felvételen és jól meg is különböztethető a felhőktől. Ez szerintem UFO. Egyértelműen bizonyítja a földönkívüliek itt létét. mit gondólsz?



https://www.youtube.com/watch?v=0dYTEh3F008&feature=player_e..



2015. szept. 23. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan gondolod? :D
2015. szept. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Szivar volt.
2015. szept. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

úgy gondólom,hogy a felvétel semmit nem bizonyit,amilyen pici a felvétel (15colon néztem teljes képernyőn)akár meteorológiai léggömb is lehet,és éppen felhő is vannak szürke felhők, és lebegnek...ahogy a felhők szoktak (igazából nem de mindegy)

Sokminden lehet ami adott magasságon lebeg,

és szivar alakú.

2015. szept. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos. És Valószínüleg a szivar alak az a kubai-amerikai közeledésre utalhat, ami a pápa közreműködésével valósult meg. Ezért is időzítették a megjelenést pont az amerikai pápa látogatás idejére. Talán üdvözlik a dolgot, vagy épp nem tetszik nékik és figyelmeztetésnek szánták...

És Valószínüleg lehetett volna hamburger, vagy rakéta alakú is az objektum az utalás okán, de a rakéta túlságosan egyértelmű utalás lett volna az objektum űrhajó létére is, és hát szeretnek bújócskázni és persze nem hülyék, csak földönkívüliek belül

2015. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azok se láttak még zeppelin-t akárcsak a budapesti értelmiség sem, mikor összeszaladtak a léghajó láttán.
2015. szept. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már volt ez a felvétel, a a gondolsz szóban még mindig rövid mindkét o. Már sokszor felhívtam rá a figyelmedet.

A felvételen semmi ufós dolgot nem lehet látni.

2015. szept. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy az olyan mint te egy-egy ilyen kérdésnél mindig kussolnak. Egyébként én jobb videót csinálnék ettől a hulladéktól. Az ilyesmivel akarok érvelni?
2015. szept. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!