Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Hold egy mesterséges égitest...

A Hold egy mesterséges égitest lehet?!

Figyelt kérdés

Balogh Béla állítása szerint a Hold nem egy túlméretezett "csecsebecse" a Földanya oldal...



 Lehetséges, hogy egy UFO figyelte az Apollo 15-öt - Figyelmeztették az űrhajósokat, hogy hagyják el a Holdat?


 Informátor: Hatalmas földönkívüli hajók rejtőznek a Hold mögött ? Lehetséges, hogy a Hold egy óriású űrbázis?


[link]


2015. szept. 28. 17:12
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
28%

Igen, lehet.

Olyan fejlett idegenek készítették, akik számítottak az emberiség fejlődésére, ezért a Hold felszinére -megtévesztésül!- földi anyagot lapátoltak fel!

2015. szept. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
83%
Jaj de érdekes, hogy amikor bizonyításról lenne szó az ezósok kormányösszeesküvésekről kezdenek el handabandázni, milyen kényelmes megoldás.
2015. szept. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
70%

Nem mintha érdekelne, -mert véleményem nem mások izléséhez igazítom- de látom, előző kommentem lepontozva lett.

Nos, itt a másik, lehetséges eset:

A Hold üres, a másik, nem látható oldalán idegen űrhajók állomásoznak.

Ahhoz, hogy a Hold tömege a számítottnak és a szükségesnek (ár-apály jelenség!) megfelelő legyen, a belsejében számtalan űrhajó várja útjára bocsátását.

A felszinén csak a "gyorsreagálású" szervezésű űrhajók találhatók.

2015. szept. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
90%
Kovács József albán származású tihanyi kecskepásztor és plazmafizikus, az ezotéria doktora szerint a Hold természetes úton keletkezett, egy égitest és a Föld ütközéskor jött létre.
2015. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
65%
Miért törölték három válaszom? Ez már felháborító! Semmi provokatívat nem írtam mégis törölték, se szabályt nem szegtem. A másik, hogy ezen az oldalon oktalanul vagyunk lepontozva. Hogyan vegyem komolyan ezt a kérdést? Se cáfolni se semmit nem csinálsz csak innen és onnan linkelsz valamit az üreges Holdról. A 15 tény igazából csak egy, ami igaz a többi mind nevetséges. Most akartam válaszolni a többre, de már nem tudom komolyan venni a kérdést. Ezt csak magadnak köszönd.
2015. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 szörny legenda válasza:
14%
nos lehetséges ďe én már olyat is olvastam a neten hogy a hold nélkül jobb lenne azélet úgy értem nem lenne cunamistb. de visszatérve a kérdéshez vannak földönkívüliek léteznek de hogy itt is vannak az a kérdés.és vajon miért nem mentek vissza a holdra?mert mindent tudnak?akkor mikor?hogy?miért?és nekünk miért csak egy holdunk van?miért csak egy oldalát mutatja?persze nem azt mondom hogy csak így jöhetett létre.én hiszek abban hogy itt vannak+bizonyítékok is vannak a földönkívüliekkel kapcsolatban pl.:katonai jelentések lásd.:mikor elküldtek egy amerikai tengeri flottát hogy elpusztítsák a náci bázist az antarktiszon(ebbe nem akarok bele menni mert erről is órákat tudok beszélni)nos mikor oda ertek csészealjak bukkantak fel a víz alól s mágtámadták a flottát.de ez csak az én véleményem lehet hogy ezt is a nácik találták fel de az is hogy hitler a földönkívüliekkel "szövetséget"kötött.
2015. okt. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
68%
Tudod mit a Holdon nem űrbázis van a Hold egy űrlény tojás ami 100 év múlva ki og kelni. Ez igaz a Doctor Who-ban volt. :)
2015. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
Persze és a foldonkivuliek lakják és az ő energiatoltéseik miatt van a vízszint növekedés és csökkenés bizonyos időszakokban.🌝🌚🌜🌛👾
2015. okt. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Ha megnézed a tényeket, mind arra utal, hogy a Hold egy mesterséges égitest. Miért kell elfogadni a lehetetlent, csak mert ezt akarja az oktatás révén az politikai "elit" ránk erőltetni?
2015. nov. 26. 17:47
 20/43 anonim ***** válasza:
72%
És ezeket a tényeket egy reptoid űrbázison ismertették a horkoloidok veled, miután elfelejtetted bevenni a gyógyszered három napig?
2015. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!