Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy enyhe fényű viszonylag...

Rnesos kérdése:

Egy enyhe fényű viszonylag sűrű ködszerű közepes labda méretű valami futott/gurult felém és a lábamhoz érve eltűnt. Természeti jelenség, UFO, lélek?

Figyelt kérdés
Két nappal az esemény előtt eltűnt a cicám, sajnos azóta sincs meg. Hirtelen azt hittem a jelenségre, hogy egy fehér macska fut felém, mert egy bokor alól indult a gomolyag. Egy pillanatra összerezzentem, de már el is tűnt. Alapvetően nem hiszek az ilyesmiben, vagy már nem is tudom. Azt gondoltam, hogy az én Szripió cicám jött haza elköszönni. Ez a gondolat lehet, hogy hülyeség, de maga a jelenség tény. Kérem aki csak pocskondiázni szeretne, az inkább ne reagáljon. Köszönöm!

2015. okt. 15. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Sok dolog tud így megjelenni, természeti jelenség, és szellem is. Nem feltétlen halottak szelleme, bármi más szellem is megjelenhet hasonló formában. Az ufó kizárt. Nem tudom hogy a macskád volt e. Azt érezted volna. Bánat, de megnyugvás is ébredt volna benned egyszerre, ha ő jön elköszönni.
2015. okt. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Huo Xianren v2.1 nevű felhasználó válasza:

Találj ki jobbat öcsém, ö... izé akarom mondani hölgyem. A történet két okból sántít. Az egyik, hogy a cicádat megették a vérkutyák, a másik, hogy a cica sántot. A harmadik pedig nem lényeges. Kérdezni szeretnék még valamit...

2015. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igaz megriadtam, de az csak egy pillanatig tartott. Utána vegyes érzéseim voltak, akár fogalmazhatunk úgy, hogy fájdalom és megnyugvás keveréke. Külön kértem, hogy a "szórakoztató" megjegyzéseket mellőzzük. Nekem fáj a cicám elvesztése és kikérem magamnak, hogy ezen bárki gúnyolódni kezdjen.
2015. okt. 15. 12:29
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Lehetséges h a macskád volt, vagy csak egy kósza lidérc.
2015. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a macska valóban elpusztult, akkor lehet hogy egy része, ami még élt, meglátogatott utoljára. Mivel nem tudni, hogy mi lett vele, nem lehet biztosra sem mondani. Minden esetre amit láttál, biztos hogy nem volt ártalmadra.
2015. okt. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ (Huo Xianren). Bizonyosságom nincs, de legbelül azt érzem, hogy meghalt. Azért még keresem, kicsit reménykedem (az hal meg utoljára). Csak így igazán meggyászolni sem merem/tudom. A jelenségről meg én is azt gondolom, hogy ártalmatlan.
2015. okt. 15. 13:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Legalább a testet érdemes lenne megtalálni. Eltemetheted, és meggyászolhatod. Ha nem találod, akkor szerintem tűzz ki egy dátumot-úgy egy hónap múlva- amikor úgy döntesz, nem keresed tovább, és akkor "hivatalosan" is meggyászolhatod, meg ami még jólesik mellé. Nem árt neked is napirendre kerülni a dolog fölött.
2015. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!