Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi késztette Pataky Attilát...

Mi késztette Pataky Attilát arra, hogy beégesse magát a kitalált UFOs sztoriaival az ország előtt?

Figyelt kérdés
?????
2015. okt. 28. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Az első amire gondoltam hogy akaratlanul a népszerűségét akarhatta növelni. Mikor meghallottam az UFO-s meséit, utána én is rákerestem a YouTube-on néhány régi slágerére, jó volt sok év után ismét hallani.
2015. okt. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
súlyos elmebetegsége
2015. okt. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Én még mindig úgy gondolom, hogy ezzel akar magának média-reklámot csinálni. De azis benne van a pakliba, hogy valójában megbuggyant.
2015. okt. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megeshet, hogy valami súlyos traumát próbál feldolgozni a pszichéje, csak nem megy neki. Ha nem lenne ismert személyiség, valószínűleg senki nem tudna róla, hogy ilyenje van.
2015. okt. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
A reptoidok...
2015. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

- Hogy legyen mivel szerepelnie.

- Valamilyen betegség miatt ő azt hiszi, hogy tényleg igazak ezek a történetek. Ismerek ilyen beteget, aki hallucinál, de nem tudja, hogy az csak hallucináció.

- Vagy tényleg érte valami ezoterikus élmény.

2015. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Lucifer miatt
2015. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Mintha ő maga sem venné komolyan. Amikor az ufókról kérdezik, akkor mindig tereli a szót és arról kezd el beszélni, hogy milyen csodálatos fénylények vagyunk. Kivéve a bankárokat, mert szerinte miattuk növekedtek a részlet törlesztői és majdnem elvitték még a prémium terepjáróját is.

Ámde ironikus az ezoteria rovatban a beégést és az ufo témát emlegetni.

2015. okt. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

- lassan elhal a népszerűsége és ezzel próbál visszakapaszkodni a köztudatba

- egy nonstop álomvilágban él, amit valóságnak hisz, és ezt próbálja megosztani velünk

- igazat mond, csak mi vagyunk túl primitívek, így nem fogjuk fel a szavai súlyát


Mindegyik lehetőség egyformán tragikus.

2015. okt. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Idegenül érezte magát... és idegesen!
2015. nov. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!